Wczoraj, 21 marca br., funkcjonariusze jednej ze służb zajmujących się walką z korupcją, zatrzymali trójkę pracowników Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.
To informacja nieoficjalna, nie udało się nam jej bowiem potwierdzić u źródeł. Od zespołu prasowego CBA otrzymaliśmy odpowiedź, że „funkcjonariusze Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie nie realizowali żadnych czynności w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu w dniu 21 marca br.”.
Nieoficjalnie jednak dowiedzieliśmy się, że chodzi o przyjmowanie łapówek za rejestrację pojazdów pochodzących z przemytu lub kradzieży. Rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie prokurator Hanna Biernat-Łożańska poinformowała, że komunikat związany z tym zdarzeniem wydany zostanie najszybciej w piątek, 24 marca br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze