Reklama

PILNE: Aresztowania w jarosławskim starostwie

Wczoraj, 21 marca br., funkcjonariusze jednej ze służb zajmujących się walką z korupcją, zatrzymali trójkę pracowników Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Jarosławiu.

To informacja nieoficjalna, nie udało się nam jej bowiem potwierdzić u źródeł. Od zespołu prasowego CBA otrzymaliśmy odpowiedź, że „funkcjonariusze Delegatury Centralnego Biura Antykorupcyjnego w Rzeszowie nie realizowali żadnych czynności w Starostwie Powiatowym w Jarosławiu w dniu 21 marca br.”.

Nieoficjalnie jednak dowiedzieliśmy się, że chodzi o przyjmowanie łapówek za rejestrację pojazdów pochodzących z przemytu lub kradzieży. Rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie prokurator Hanna Biernat-Łożańska poinformowała, że komunikat związany z tym zdarzeniem wydany zostanie najszybciej w piątek, 24 marca br.

Do sprawy powrócimy.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama