Tylko rundę trwała przygoda Piotra Ciska z dzieleniem obowiązków trenerskich i piłkarskich w III-ligowym JKS 1909 Jarosław. Władze klubu zrezygnowały z usług w takiej formie tego doświadczonego 33-letni bramkarza.
Piotr Cisek grającym trenerem JKS-u był od lutego 2015 roku, czyli praktycznie przez rundę wiosenną zakończonego niedawno sezonu. Jarosławianie prezentowali się w tym czasie fatalnie, przegrywając mecz za meczem i kończąc zmagania na 11. miejscu. Przez całą wiosnę zespół z ulicy Bandurskiego miał jednak ogromne problemy kadrowe. Nie było spotkania, w którym trener miałby do dyspozycji całą kadrę. Piotr Cisek jest wychowankiem Polonii Przemyśl, w której występował przez większość kariery. W latach 2009 – 2011 bronił bramki Żurawianki Żurawica. Do JKS 1909 Jarosław trafił wiosną 2012 r.
Na razie nie wiadomo czy Cisek będzie w ogóle występować jeszcze w barwach III-ligowca. Otrzymał od działaczy propozycję gry, ale ci póki co nie widzą, czy z niej skorzysta. Obecnie w JKS-ie kończy się okres roztrenowania, a działacze prowadzą rozmowy z potencjalnymi kandydatami na nowego szkoleniowca. Wiele ostatnio mówiło się, że może nim zostać były szkoleniowiec Stali Rzeszów Jaromir Kocot... Wszystko rozstrzygnie się w najbliższych dniach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze