Piotr Pyszczuk – „prawa ręka” byłego szefa Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego sp. z o.o. Kamila Niklewicza – został nowym prezesem tej miejskiej spółki. Konkursu na to stanowisko nie było. Decyzję podjęła rada nadzorcza.
Kamil Niklewicz złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu PARR-u 29 maja br. Bez podania przyczyny. 31 sierpnia br. minęły trzy miesiące wypowiedzenia, podczas którego świadczył jeszcze pracę na rzecz tej miejskiej spółki[paywall]. Aby ta mogła płynnie funkcjonować, rada nadzorcza musiała podjąć szybką decyzję, co dalej. Konkurs nie został ogłoszony, więc należało wskazać nowego prezesa.
Został nim Piotr Pyszczuk, który z PARR-em związany jest od początku jej istnienia, czyli od 15 lat. Był „prawą ręką” K. Niklewicza jako kierownik Biura Rozwoju Przedsiębiorczości. Przez ostatnie trzy lata był prokurentem spółki.
Jest rodowitym przemyślaninem. Ukończył studia z zakresu zarządzania i marketingu (specjalność: finanse i bankowość) oraz studia podyplomowe z zakresu podatków i prawa podatkowego. W agencji zajmował się głównie wsparciem przedsiębiorców i osób zakładających własny biznes: przygotowywał m.in. wnioski o dotacje, biznesplany, wnioski o pożyczki unijne. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym finansowanymi ze środków Unii Europejskiej.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Hmmm a to wśród tej elity Kukizowej nie było żadnego eksperta który by sie nadawał tylko trzeba brac człowieka z byłego układu ? No cóż ...
Wreszcie mądry i pracowity...kompetentny człowiek...po czasie słabych
Pajacu jeden !Wiesz dlaczego Piotr Pyszczuk został prezesem PARR ? - ponieważ jest kompetentny i pracowity. Dlaczego teraz ?- ponieważ wcześniej spółką rządzili nieudacznicy z partyjnego klucza. Z tego co wiem to z poprzedniego układu był Niklewicz, a wcześniej słaby i Mandzyn. Pyszczuk był zastępcą, ponieważ zawsze zastępca zapieprza na szefa.Bez odbioru matole jeden
@olo To wiesz z dokumentów czy taki jest przekaz dnia?
Nie wiem jak wam, ale mi ksywka,, olo,, kojarzy się z takim podsklepowym wiejskim pijaczkiem, lub drobnym złodziejaszkiem. Niby nikt a rości sobie prawo obrażać innych. Skoro poprzednicy byli do d._py, a faktycznie rządzi zastępca to się kupy nie trzyma ten tok myślenia, że zastępca będzie teraz dobrym prezesem będąc elementem składowym poprzedniej ekipy.
jest wreszcie odpowiedni człowiek prawidłowo rada nadzorcza podjęła decyzję A Pan Prezydent zatwierdził tak dalej robić pozadki
Kolejny cudotwurca baranie gdzie był do tej pory jako zastępca się nie wykazał rozpiepszą i to a kasa pojedzie do Rzeszowa cepy
Ewidentne szukanie oszczędności, to że wieloletni pracownik i coś wie też jest prawdą. Gość po kilku nieudanych próbach wreszcie został prezesem. Ale wiadomo że PARR wreszcie się skończy dlatego Kukizowiec nie może tam "władać" Będzie, że ktoś inny PARR wykończył.
Hmmm a to wśród tej elity Kukizowej nie było żadnego eksperta który by sie nadawał tylko trzeba brac człowieka z byłego układu ? No cóż ...
Wreszcie mądry i pracowity...kompetentny człowiek...po czasie słabych
Pajacu jeden !Wiesz dlaczego Piotr Pyszczuk został prezesem PARR ? - ponieważ jest kompetentny i pracowity. Dlaczego teraz ?- ponieważ wcześniej spółką rządzili nieudacznicy z partyjnego klucza. Z tego co wiem to z poprzedniego układu był Niklewicz, a wcześniej słaby i Mandzyn. Pyszczuk był zastępcą, ponieważ zawsze zastępca zapieprza na szefa.Bez odbioru matole jeden