Reklama

Piotr Pyszczuk nowym prezesem PARR-u

Piotr Pyszczuk – „prawa ręka” byłego szefa Przemyskiej Agencji Rozwoju Regionalnego sp. z o.o. Kamila Niklewicza – został nowym prezesem tej miejskiej spółki. Konkursu na to stanowisko nie było. Decyzję podjęła rada nadzorcza.

Kamil Niklewicz złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu PARR-u 29 maja br. Bez podania przyczyny. 31 sierpnia br. minęły trzy miesiące wypowiedzenia, podczas którego świadczył jeszcze pracę na rzecz tej miejskiej spółki[paywall]. Aby ta mogła płynnie funkcjonować, rada nadzorcza musiała podjąć szybką decyzję, co dalej. Konkurs nie został ogłoszony, więc należało wskazać nowego prezesa.

Został nim Piotr Pyszczuk, który z PARR-em związany jest od początku jej istnienia, czyli od 15 lat. Był „prawą ręką” K. Niklewicza jako kierownik Biura Rozwoju Przedsiębiorczości. Przez ostatnie trzy lata był prokurentem spółki.

Reklama

Jest rodowitym przemyślaninem. Ukończył studia z zakresu zarządzania i marketingu (specjalność: finanse i bankowość) oraz studia podyplomowe z zakresu podatków i prawa podatkowego. W agencji zajmował się głównie wsparciem przedsiębiorców i osób zakładających własny biznes: przygotowywał m.in. wnioski o dotacje, biznesplany, wnioski o pożyczki unijne. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami, w tym finansowanymi ze środków Unii Europejskiej.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Www - niezalogowany 2019-09-01 22:09:47

    Hmmm a to wśród tej elity Kukizowej nie było żadnego eksperta który by sie nadawał tylko trzeba brac człowieka z byłego układu ? No cóż ...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Obiektywnie - niezalogowany 2019-09-02 10:01:38

    Wreszcie mądry i pracowity...kompetentny człowiek...po czasie słabych

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    olo - niezalogowany 2019-09-02 12:24:36

    Pajacu jeden !Wiesz dlaczego Piotr Pyszczuk został prezesem PARR ? - ponieważ jest kompetentny i pracowity. Dlaczego teraz ?- ponieważ wcześniej spółką rządzili nieudacznicy z partyjnego klucza. Z tego co wiem to z poprzedniego układu był Niklewicz, a wcześniej słaby i Mandzyn. Pyszczuk był zastępcą, ponieważ zawsze zastępca zapieprza na szefa.Bez odbioru matole jeden

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama