Zarzuty spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prowadzenia pojazdu mechanicznego bez uprawnień, usłyszał kierujący hondą civic.
Do zdarzenia doszło 14 sierpnia br. tuż po godz. 12 na ul. Mickiewicza w Przemyślu. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, 20-letnia kobieta przechodziła z prawej strony na lewą. Przed „zebrą” na prawym pasie zatrzymał się samochód osobowy i autobus MZK. W czasie, gdy piesza znajdowała się już po lewej stronie, na przejście z dużą prędkością wjechał kierujący hondą civic. Kobieta odskoczyła na chodnik i tylko dzięki temu uniknęła potrącenia. Pirat drogowy nie zatrzymał się i odjechał. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu we wspomnianym autobusie.
Pokrzywdzona tego samego dnia zgłosiła się do komendy w Przemyślu przekazując funkcjonariuszom numer rejestracyjny hondy. Jednocześnie wpłynęło do nich nagranie z kamery.
Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą zdarzenia był 35-letni mieszkaniec Przemyśla, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Przyznał się do czynu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.>>nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Przyznał się do czynu.<<A samochód posiada? Jeżeli to tatusia to dlaczego tatuś jeszcze nie siedzi?
Ten samochód wcześniej też się nie zatrzymał przed przejsciem
Czy debile rodzą się na drzewach czy dojrzewają ?Czy powinno się ich zrywać wcześniej czy pozostawić aby tak wisieli aż zgniją?
Czerupa czytaj ze zrozumieniem ,jakiego tatusia przecież gość ma 35 lat a nie 20 i usłyszał już zarzuty.
>>jakiego tatusia przecież gość ma 35 lat a nie 20 i usłyszał już zarzuty.<<No właśnie czytaj ze zrozumieniem!Skoro nie ma uprawnień nie powinien mieć swojego samochodu czyli jechał nie swoim autem - kto mu je dał? Facet 35 letni jak najbardziej ma przecież tatusia chyba że sierota, więc kto jest właścicielem tej hondy i dlaczego jeszcze nie siedzi ten "tatuś" jeżeli dał debilowi potencjalne narzędzie zbrodni?
Niestety taka jest prawda na Mickiewicza połowa ludzi pędzi a są tam aż trzy przejścia. Policja niestety za rzadko się tam ustawia.
Idiotko czerupo nie musisz mieć PJ by mieć samochód każdy odpowiada za siebie a co do aut debilko to ten gość ma ich ze 300 sztuk mieszkasz tumanico w Przemyślu trzeba z czegoś żyć
A co z wcześniejszym piratem ? Powinno być 10 pkt.i 500 zł mandatu !!! Tym policja też powinna się zająć !!!
a to już nie można kupić sobie samochodu nie mając prawka? można.nie jest wyszczególnione czy kiedykolwiek je miał, ale jeżeli komuś odbiera się prawko, a nie ma sądowego zakazu prowadzenia pojazdów - to za jazdę bez prawka potem jest "tylko" 500zł. Dlatego wiele osób jeździ bez
Czerupa. Przecież mógł sobie kupić ten samochód, przy sprzedaży nikt nie sprawdza uprawnień.
Sam jesteś idiotą, skoro nazywasz się nazwą auta nie potrafiąc wymyślić w miarę normalnego nicku nawet.
>>a to już nie można kupić sobie samochodu nie mając prawka? można.<<Pewnie że można - nawet 300 i codziennie patrzeć sobie na nie przez szybę - idiotów nie brakuje.
Przed przejściami powinno się postawić progi zwalniające i by było bezpieczniej. Ale, oczywiście nasze władze tego nie zrobią bo "święta przepustowość" ucierpi...
po prostu jechał za szybko , mógł się zagapić, autobus zasłonił pieszego, a on nie zdawał sobie sprawy, dlaczego auta po lewej się zatrzymały przed pasami, bo przecież nie ma nawet prawa jazdy -> cała sytuacja, najważniejsze ze wie gdzie jest gaz
Na Mickiewicza i tak są korki prawie cały czas.
No to teraz po prostu pójdzie siedzieć. Cała sytuacja.
Karą powinna być dziesięciokrotna wartość samochódu, oraz ciężka fizyczna praca w zakładzie karnym,w okresie pół roku. Właściciel samochodu jeśli nie zgłosił kradzieży powinien również dostać karę pieniężną w tej wysokości. Wtedy naprawdę nieliczni jeździli by bez uprawnień.
Dziewczyna naprawdę miała refleks! Inaczej strach myśleć jakby się to skończyło !
5 lat kamieniołomu!!
Ma dziewucha refleks
Brawo MZK