Reklama

Pirat drogowy omal nie zabił pieszej na pasach [WIDEO]

14/09/2017 12:37

Zarzuty spowodowania zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prowadzenia pojazdu mechanicznego bez uprawnień, usłyszał kierujący hondą civic.

Do zdarzenia doszło 14 sierpnia br. tuż po godz. 12 na ul. Mickiewicza w Przemyślu. Na oznakowanym przejściu dla pieszych, 20-letnia kobieta przechodziła z prawej strony na lewą. Przed „zebrą” na prawym pasie zatrzymał się samochód osobowy i autobus MZK. W czasie, gdy piesza znajdowała się już po lewej stronie, na przejście z dużą prędkością wjechał kierujący hondą civic. Kobieta odskoczyła na chodnik i tylko dzięki temu uniknęła potrącenia. Pirat drogowy nie zatrzymał się i odjechał. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu we wspomnianym autobusie.

Pokrzywdzona tego samego dnia zgłosiła się do komendy w Przemyślu przekazując funkcjonariuszom numer rejestracyjny hondy. Jednocześnie wpłynęło do nich nagranie z kamery.

Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą zdarzenia był 35-letni mieszkaniec Przemyśla, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Przyznał się do czynu. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.

Żróło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/rze/
del
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    moj - niezalogowany 2017-09-14 13:36:52

    5 lat kamieniołomu!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    re - niezalogowany 2017-09-14 13:45:45

    Ma dziewucha refleks

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    dd - niezalogowany 2017-09-14 13:50:02

    Brawo MZK

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama