Policjanci ustalili tożsamość i ukarali 22-letniego pirata drogowego z Przemyśla dzięki nagraniu nadesłanemu przez jednego z kierowców.
Kierujący jeepem nie ustąpił pierwszeństwa pieszej przechodzącej przez oznakowane przejście. Jadąc wzdłuż po chodniku, ominął inny pojazd, który w tym czasie przepuszczał pieszą. Kierowca jeepa odjechał, ale zdarzenie zostało zarejestrowane na nagraniu wideo przez innego kierującego i przesłane policjantom.
Do zdarzenia doszło na jednej z ulic Przemyśla. Funkcjonariusze ustalili tożsamość pirata drogowego. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Został ukarany 2 mandatami – za jazdę po chodniku i za nieustąpienie pierwszeństwa pieszej na przejściu – na łączną kwotę 750 zł, a także 10 punktami karnymi.
Policjanci przypominają – agresywnie jadący kierowca naraża na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale przede wszystkim zdrowie i życie innych uczestników ruchu drogowego. Przykłady agresywnych zachowań, to z pewnością:
W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie działa specjalna skrzynka kontaktowa poczty elektronicznej stopagresjidrogowej@rz.policja.gov.pl, na którą można przesyłać materiały (nagrania lub zdjęcia) świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach Podkarpacia. Wszelkie informacje na temat funkcjonowania skrzynki i zasad przesyłania filmów znajdziesz w zakładce STOP AGRESJI DROGOWEJ.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No kur..a debil i to jeszcze jechal chodnikiem.To nie Rosja !!!
Po 1, autor nagrania to jakiś szeryf a takich powinno sie tępić. Spowodował swoim zatrzymaniem pewnie niezły korek. Po 2, autor to na pewno szeryf skoro nagranie jeszcze podał na policję.
prędkości nie było, kobieta została przepuszczona. żaden pirat
Nie wiadomo co się stało że musiał to zrobić... moze ktoś potrzebował pomocy. Ludzie nie oceniajcie nie znając stytuacji.
tak, a może była promocja w Brico albo tak jeździ i myślał, że tym razem tez mu się uda. Dobrze, że auto pokazał to policji. Ciekawe co by było, jakby dziewczyna szła z dzieckiem i wyrwałoby się jej biegnąc do chodnika. Duże piwo dla autora filmu, a dla tego CEPA z terenówki duży czarny .... w ....
Ludzie wyście piratów nie widzieli . Przejedzcie się 3 maja w zurawicy między 5 a 8 rano
Kretyn, ale w takim przypadku mandatu za nieustąpienie pierwszeństwa bym nie przyjął...
zajebac pajacowi prawo jazdy kurwa 22 letni kierowca z takimi nawykami to smierc w oczach dla pieszych zajebac z liscia i przy okazji prawko zabrac
autor komentarza to zapewne ten ukarany kierowca
Zajebaj sobie baranka w ściane... i zastanów się nad kulturą swoich wypowiedzi.
Korek ? Ludzie piszacy takie komentarze to zamiast mozgu maja korek...
Tylko dlaczego zamazujecie rejestrację tego przestępcy .
Niesamowite ze w Przemyslu i koles tym,Jeepem tak sie spieszyl ze by laske na przejsciu prawie potracil dobrze ze zostal ukarany za takie cos
autor powinien podac publicznie numery rejestracyjne - z takim cwaniakiem to trzeba krotko... nie szanuje innych, ale prawo silniejszego widac zna.
>>Pirat drogowy z Przemyśla <<Nie z Przemyśla ale z wiochy pod Przemyślem.>>Okazał się nim 22-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego.<<Kiedyś takie wsioki na rogatkach miasta byli zawracani.
I bardzo dobrze zrobił że wysłał!!! Jak debile jeżdżą to chodnikach to ja bym im prawo jazdy zabrał. A jakby dziewczynę zabił to też byś był taki pobłażliwy?
ja jakoś jeżdżę już 20 lat i po chodniku na przejściu nigdy nie wyprzedzałem, to jest pomyłka? A co pomylił jezdnię z chodnikiem? to niech do okulisty idzie !
W jaki sposób kierowca nie ustąpił pierwszeństwa? Fakt, nie miał prawa omijać auta, które zatrzymało się przed przejściem i za to słusznie należała mu się kara, ale z filmu wynika, że dziewczyna przeszła przez jezdnię i była na chodniku a dopiero wtedy ruszył i pojechał dalej. Też byłem świadkiem podobnego zdarzenia, ale kierowca auta wyprzedził mnie z lewej strony, gdy zatrzymałem się przez pasami dla pieszych. Niestety, świat jest pełen idiotów, co widać m.in. na drodze.
Ukaranie przez zabranie prawiojazdy na rok.
Z taka prędkością cieżko byłoby zabić gołębia
Kierowca tego samochodu to debil niedorobiony
Ad 1 co to ma do rzeczy? Dodatkowo nie wiesz czy nie była wcześniej na pasach. Ad2 dobrze zrobił zapłaci to może trochę oliwy wleci i wyjdzie na człowieka jeszcze.
Dlatego tak często kierowcy jeżdżą pod wpływem środków znieczulających. Sama agresja jak to brać na trzeźwo.
Znalazł mi sie wielki mieszchuch z małego paskudnego miasta Przemyśl o ile można go nazwać miastem
Przecież widać ze autobus skręcał w lewo to gość staną zgodnie z przepisami przed przejściem dla pieszych a nie na i pozwolił przejść pieszemu ... zastanów się co piszesz szeryfie
Tak satu pun dari Afrika Selatan, Meksiko atau Prancis mampu menahan diri mereka sendiri terhadap prospek sangat berbakat Jepang mindsportsacademy.com streaming , mindsportsacademy.com/index-pertandingan , mindsportsacademy.com streaming la liga spanyol , mindsportsacademy.com streaming liga inggris , mindsportsacademy.com streaming serie a italia , mindsportsacademy.com streaming liga champions selama babak penyisihan grup Olimpiade, dan pria Hajime Moriyasu bisa dimaafkan karena mengharapkan rute sederhana ke semifinal melawan Selandia Baru.
No kur..a debil i to jeszcze jechal chodnikiem.To nie Rosja !!!
Po 1, autor nagrania to jakiś szeryf a takich powinno sie tępić. Spowodował swoim zatrzymaniem pewnie niezły korek. Po 2, autor to na pewno szeryf skoro nagranie jeszcze podał na policję.
Brawa dla autora!