– Sporo osób handluje w starej części Zielonego Rynku odzieżą używaną. Handlujący odprowadzają za miejsce stałą opłatę, dlatego tym bardziej dziwi, dlaczego, kiedy chcą skorzystać z tutejszej toalety, za każdym razem muszą za to płacić, tak samo, jak osoby, które przyszły tu, by dokonać zakupu. Moim zdaniem to nie do końca w porządku, bo skoro opłacam miejsce handlu, to powinnam mieć zapewnione jako takie warunki, a dostęp do toalety do rarytasów nie należy, więc ściąganie od handlarzy opłat za korzystanie z niej to chyba jednak przesada.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.albo płacisz tak jak wszyscy , albo pampersy i spokój, masz do wyboru
Obyś posrała się albo posrał w gacie jak nie masz 2 zł a pampersy to załóż sobie na łeb,aby wszyscy wiedzieli o kogo chodzi pojebany wc
albo płacisz tak jak wszyscy , albo pampersy i spokój, masz do wyboru
Obyś posrała się albo posrał w gacie jak nie masz 2 zł a pampersy to załóż sobie na łeb,aby wszyscy wiedzieli o kogo chodzi pojebany wc