Reklama

Płać i płacz

08/08/2015 19:56

– Sporo osób handluje w starej części Zielonego Rynku odzieżą używaną. Handlujący odprowadzają za miejsce stałą opłatę, dlatego tym bardziej dziwi, dlaczego, kiedy chcą skorzystać z tutejszej toalety, za każdym razem muszą za to płacić, tak samo, jak osoby, które przyszły tu, by dokonać zakupu. Moim zdaniem to nie do końca w porządku, bo skoro opłacam miejsce handlu, to powinnam mieć zapewnione jako takie warunki, a dostęp do toalety do rarytasów nie należy, więc ściąganie od handlarzy opłat za korzystanie z niej to chyba jednak przesada.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    wc - niezalogowany 2015-08-08 21:40:55

    albo płacisz tak jak wszyscy , albo pampersy i spokój, masz do wyboru

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    p-k - niezalogowany 2015-08-09 21:15:19

    Obyś posrała się albo posrał w gacie jak nie masz 2 zł a pampersy to załóż sobie na łeb,aby wszyscy wiedzieli  o kogo chodzi pojebany wc

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama