Muzeum Kamienica Orsettich zaczyna przygotowania do przypadającego za 2 lata jubileuszu 100-lecia działalności. 1 lutego ruszyły prace koncepcyjne, aranżacyjne i remontowe. Na czas ich trwania zmienia się dostępność obiektu.
– Od 1 lutego do 20 marca Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich będzie otwarte dla zwiedzających wyłącznie w niedziele, od g. 11 do 16 – przekazuje administracja muzeum. –W pozostałe dni pracy muzeum, tj. od wtorku do soboty, od 9.00 do 16.00, zwiedzanie Muzeum będzie możliwe jedynie po uprzedniej rezerwacji. Niezmiennie zapraszamy także uczniów ze szkół i przedszkoli na lekcje muzealne – uściśla.
Prace remontowo-aranżacyjne odbędą się w ramach umowy podpisanej z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jarosławiu.
MR
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze