Wojciech Bakun zdecydował, że od 3 kwietnia do odwołania nie będą pobierane opłaty w strefach płatnego parkowania. Tym samym nie będą też prowadzone na nich kontrole. Decyzja prezydenta jest związana z trwającym stanem epidemicznym.
– Decyzja Prezydenta ma na celu przede wszystkim ułatwienie życia mieszkańcom, którzy są zmuszeni do korzystania z własnych samochodów, aby dojechać do pracy, czy dowieść zakupy. Zawieszenie opłat parkingowych i kontroli wyklucza także konieczność korzystania z parkometrów i ogranicza możliwość kontaktu z drugim człowiekiem, a więc zmniejsza również zagrożenie zakażeniem – poinformował Witold Wołczyk z Urzędu Miejskiego w Przemyślu.
Podobne rozwiązanie wprowadziły już inne miasta, jak Kraków, Gdynia, Opole, czy Tychy. Z apelem w tej sprawie zwrócił się do samorządów także minister infrastruktury Andrzej Adamczyk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ale pomoc szok, w kieszeni zaoszczędzimy 2 zł! Ma gość gest, zamiast zwalniać np z czynszu i innych opłat oferuje darmowe parkowanie, źenada
Ma gest, 2zl zostaje w kieszeni, a po co zwalniać np z podatku?
Będąc młodą lekarką, korzystając z lokum w ramach startapu na ulicy Ratuszowej, wpadł do mnie raz pacjent, który korzystając z ochrony RODO zasłonił swoje oblicze gazetą z życiem. Moim medycznym okiem zauważyłam, że ma na nogach adidasy, a jedną rękę trzyma za plecami. Mocnym głosem zmusiłam pacjenta, by wreszcie powiedział z czym ma problem. Odzyskawszy głos z bólem stwierdził, że boli go łapa. No tak, pomyślałam, wsadził ją między drzwi lub nie tam gdzie trzeba. Odrzekł „Pani doktór, tę łapę mam od dawna i tak mnie swędzi, tak mnie boli i mnie się nie słucha, że mam ochotę ją odciąć”. Z mego onkologiczno-chirurgicznego doświadczenia wiem, że czasem trzeba coś odciąć, ale w tym momencie się powstrzymałam od mojego porady. Wszak bez jednej ręki ciężko żyć, więc mówię pacjentowi „Panie prezydencie, musisz pan żyć z tą łapą, w razie problemów, wsadź ją sobie w …. gdzie jest jej miejsce”. Pacjent poczuwszy się szczęśliwy za moją medyczną poradą podziękował serdecznie i zwolnił mnie z opłat za parking.
I really like reading through a post that can make people think. Also, many thanks for permitting me to comment! ps5 release date
A fascinating post. This is my first-time visit here. I found so many fascinating stuff with regards to your blog particularly its discussion..thanks for the post!http://modelescortsgurgaon.in/
All around impressive centers, you created here..Great stuff ... I think you've got created some actually beguiling core interests. continue the outstanding work.http://www.hifimodelescortsgurgaon.com/hot-bangalore-escorts.phphttps://www.ishagarg.in/escorts/bangalore-escorts-services.html
It has given all sorts of new ideas here.http://www.sweetdelhiescorts.com/http://www.russianescortsindelhi.in/
The Girls here will give all sorts of fun and enjoyment.http://www.ritaescortsdelhi.com/
This website always shares some important information.Aerocity EscortsEscorts in AerocityCall Girls in AerocityAerocity Call GirlsAerocity Escorts
If You want to spend some hot and sexy Time with the horny babes then you can have it here.http://www.nikitaescortsdelhi.in/
A Wonderful article shared by admin, I really love this one. Must everyone see or read. Like this sort of articles are recommended and share on my social wall. Thank you for sharing this great and useful post. http://www.parulpatel.in/
Ahmedabad Call Girls | Vadodara Escorts | Mount Abu Escorts | Surat Escort Service
Generally excellent focus here. Great stuff. I think you've made some genuinely fascinating points. Keep up the great work. http://www.antarvasnastory.in/category/tamil-sex-storysshttp://www.antarvasnastory.in/category/malayalam-sex
Ale pomoc szok, w kieszeni zaoszczędzimy 2 zł! Ma gość gest, zamiast zwalniać np z czynszu i innych opłat oferuje darmowe parkowanie, źenada
Ma gest, 2zl zostaje w kieszeni, a po co zwalniać np z podatku?
Będąc młodą lekarką, korzystając z lokum w ramach startapu na ulicy Ratuszowej, wpadł do mnie raz pacjent, który korzystając z ochrony RODO zasłonił swoje oblicze gazetą z życiem. Moim medycznym okiem zauważyłam, że ma na nogach adidasy, a jedną rękę trzyma za plecami. Mocnym głosem zmusiłam pacjenta, by wreszcie powiedział z czym ma problem. Odzyskawszy głos z bólem stwierdził, że boli go łapa. No tak, pomyślałam, wsadził ją między drzwi lub nie tam gdzie trzeba. Odrzekł „Pani doktór, tę łapę mam od dawna i tak mnie swędzi, tak mnie boli i mnie się nie słucha, że mam ochotę ją odciąć”. Z mego onkologiczno-chirurgicznego doświadczenia wiem, że czasem trzeba coś odciąć, ale w tym momencie się powstrzymałam od mojego porady. Wszak bez jednej ręki ciężko żyć, więc mówię pacjentowi „Panie prezydencie, musisz pan żyć z tą łapą, w razie problemów, wsadź ją sobie w …. gdzie jest jej miejsce”. Pacjent poczuwszy się szczęśliwy za moją medyczną poradą podziękował serdecznie i zwolnił mnie z opłat za parking.