Reklama

Płyty – pechowe osiedle?

14/05/2015 20:06

– Od kilku dni w części ulicy Lwowskiej, na całości ulicy Ofiar Katynia i osiedlu Płyta panują egipskie ciemności. Czy w tej części miasta tak ma być na stałe? I co na to włodarze miasta? A może nad wspomnianym osiedlem i okolicą ciąży jakaś klątwa? Bywało, że nie mieliśmy ogrzewania, teraz zostaliśmy pozbawieni oświetlenia. Co jeszcze przed nami?

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama