– Od kilku dni w części ulicy Lwowskiej, na całości ulicy Ofiar Katynia i osiedlu Płyta panują egipskie ciemności. Czy w tej części miasta tak ma być na stałe? I co na to włodarze miasta? A może nad wspomnianym osiedlem i okolicą ciąży jakaś klątwa? Bywało, że nie mieliśmy ogrzewania, teraz zostaliśmy pozbawieni oświetlenia. Co jeszcze przed nami?
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze