Zawodnicy IV Otwartych Mistrzostw Przemyśla w Pływaniu, a także ich trenerzy i kibice z trudem pomieścili się na obiekcie przemyskiej pływalni. Wielka wola walki i determinacja uczestników pływackich zmagań sprawiła, że 7 czerwca można było tam podziwiać wspaniałe sportowe widowisko.
W tegorocznej imprezie wzięło udział 200 zawodników. Byli to pływacy z klubu pływackiego „Orka” Przemyśl i ci niezrzeszeni. W rywalizacji jak zawsze brali też udział zawodnicy z klubów Delfin Horyniec-Zdrój oraz Olimp Leżajsk. W klasyfikacji medalowej najlepsi okazali się pływacy z Przemyśla, którzy wywalczyli w sumie 55 medali. Z liczbą 25 wyjechali z Przemyśla pływacy z Olimpu Leżajsk, a zawodnicy Delfina Horyniec-Zdrój zyskali ich 24.
Zawodom patronował prezydent Przemyśla Robert Choma, a organizatorami byli Klub Pływacki Orka Przemyśl, Stowarzyszenie Regia Civitas, Przemyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

fot.Zbiory organizatorów
Zawodnicy mieli w sobie olbrzymią wolę walki, co przełożyło się na sukcesy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.ciekawa jestem czemu zdjęcia które na zawodach wykonywała jedna osoba jest podpisane jako zbiory ? hmm.
ciekawa jestem czemu zdjęcia które na zawodach wykonywała jedna osoba jest podpisane jako zbiory ? hmm.