Reklama

Pływacy z Przemyśla najlepsi

Zawodnicy IV Otwartych Mistrzostw Przemyśla w Pływaniu, a także ich trenerzy i kibice z trudem pomieścili się na obiekcie przemyskiej pływalni. Wielka wola walki i determinacja uczestników pływackich zmagań sprawiła, że 7 czerwca można było tam podziwiać wspaniałe sportowe widowisko.

W tegorocznej imprezie wzięło udział 200 zawodników. Byli to pływacy z klubu pływackiego „Orka” Przemyśl i ci niezrzeszeni. W rywalizacji jak zawsze brali też udział zawodnicy z klubów Delfin Horyniec-Zdrój oraz Olimp Leżajsk. W klasyfikacji medalowej najlepsi okazali się pływacy z Przemyśla, którzy wywalczyli w sumie 55 medali. Z liczbą 25 wyjechali z Przemyśla pływacy z Olimpu Leżajsk, a zawodnicy Delfina Horyniec-Zdrój zyskali ich 24.

Zawodom patronował prezydent Przemyśla Robert Choma, a organizatorami byli Klub Pływacki Orka Przemyśl, Stowarzyszenie Regia Civitas, Przemyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Reklama


fot.Zbiory organizatorów
Zawodnicy mieli w sobie olbrzymią wolę walki, co przełożyło się na sukcesy.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    gosc - niezalogowany 2015-06-25 20:35:09

    ciekawa jestem czemu zdjęcia które na zawodach wykonywała jedna osoba jest podpisane jako zbiory ? hmm.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama