Reklama

Po co nam remont JPII i ul. 22 Stycznia w Przemyślu?

Fragment 1. spotkania informacyjnego prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna w Klubie Osiedlowym na Kmieciach w sprawie planowanego remontu Wybrzeża św. Jana Pawła II i ul. 22 stycznia.

W spotkaniu uczestniczyli: prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, radny Marcin Kowalski, dyrektor biura prezydenta Maciej Wolański – naczelnik Wydziału Promocji i Kultury, przedstawiciele stowarzyszenia MOST oraz mieszkańcy osiedla Kmiecie.  

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama