Fragment 1. spotkania informacyjnego prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna w Klubie Osiedlowym na Kmieciach w sprawie planowanego remontu Wybrzeża św. Jana Pawła II i ul. 22 stycznia.
W spotkaniu uczestniczyli: prezydent Przemyśla Wojciech Bakun, radny Marcin Kowalski, dyrektor biura prezydenta Maciej Wolański – naczelnik Wydziału Promocji i Kultury, przedstawiciele stowarzyszenia MOST oraz mieszkańcy osiedla Kmiecie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze