– Przy wyjeździe z Przemyśla w stronę Buszkowic już poustawiano znaki z ograniczeniem prędkości do 30 kilometrów na godzinę, mimo że planowane roboty drogowe jeszcze się w tym miejscu w zasadzie nie rozpoczęły. Ktoś się pośpieszył, więc jest okazja do ścigania kierowców.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bo coraz większy deficyt w miejskiej kasie . PĘTLA SIĘ ZACISKA , TO TRZEBA PODJĄĆ JAKIEŚ RADYKALNE RUCHY.
Bo coraz większy deficyt w miejskiej kasie . PĘTLA SIĘ ZACISKA , TO TRZEBA PODJĄĆ JAKIEŚ RADYKALNE RUCHY.
a może chodzi o zbliżające się wybory?