Reklama

Po co ten pośpiech?

23/06/2015 07:30

– Przy wyjeździe z Przemyśla w stronę Buszkowic już poustawiano znaki z ograniczeniem prędkości do 30 kilometrów na godzinę, mimo że planowane roboty drogowe jeszcze się w tym miejscu w zasadzie nie rozpoczęły. Ktoś się pośpieszył, więc jest okazja do ścigania kierowców.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-06-23 19:02:50

    Bo coraz większy deficyt w miejskiej kasie . PĘTLA  SIĘ ZACISKA , TO TRZEBA PODJĄĆ JAKIEŚ RADYKALNE RUCHY.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jolka.bez_185 2015-06-23 21:04:52

    a może chodzi o zbliżające się wybory?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama