Reklama

Po raz szósty zamienią śmieci na witaminy

18/03/2016 07:24

Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu po raz szósty organizuje akcję „Zamieniamy makulaturę, szkło, plastiki, elektrośmieci na witaminy dla młodzieży i dzieci”.

Happening odbędzie się w pierwszy dzień wiosny, 21 marca, na przemyskim Rynku. Od godz. 9.00 do 16.00 odbędzie się konkurs na najpiękniejszą Marzannę, Międzyszkolny Pokaz Mody Ekologicznej, pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu Grupy Ratownictwa Medycznego PCK w Przemyślu.

Szczególnymi uczestnikami akcji mają być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którzy będą rywalizować o trzy specjalne nagrody prezydenta miasta. Każdy uczestnik za oddane surowce wtórne otrzyma jabłka, a za zużyte baterie – cukierki. 
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama