26 lutego, o godz. 17, w klubie Piwnice Centrum Kulturalnego w Przemyślu kolejna odsłona cyklu Przystanek Poezja.
Anna Gołojuch podczas spotkania autorskiego Po śladach deszczu zaprezentuje swoje wiersze i obrazy.
Oprawę muzyczną zapewnią młodzi gitarzyści, uczniowie ZPSM w Przemyślu z klasy prof. Leszka Suszyckiego: Jakub Chachura, Mikołaj Bator, Kacper Kopański i Nikola Strzelec.
Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona! Odbędzie się także retransmisja na kanale YouTube CK.
ANNA GOŁOJUCH z wykształcenia jest magistrem sztuki i terapeutą zajęciowym. Poezja bliska jest jej sercu od bardzo dawna, lecz pierwszy wiersz napisała dopiero w czasie studiów. Pisała wówczas jednak do szuflady, zadebiutowała 2019 r. w Programie 1 Polskiego Radia.
W sierpniu 2020 r. o swojej twórczości opowiadała w przemyskim studio Radia Fara, obecnie jej wiersze publikowane są w Wirtualnym Salonie Poetyckim Centrum Kulturalnego w Przemyślu.
Poza poezją jej wielką pasją jest malarstwo, interesuje się także grafiką, rysunkiem oraz fotografią. Próbkę jej talentu poznamy na towarzyszącej spotkaniu wystawie, którą będzie można zwiedzać w Galerii "Stara Kręgielnia" do 14 marca 2022 r.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze