Reklama

Po śladach deszczu – wieczór autorski Anny Gołojuch w przemyskim CK

26 lutego, o godz. 17, w klubie Piwnice Centrum Kulturalnego w Przemyślu kolejna odsłona cyklu Przystanek Poezja.

Anna Gołojuch podczas spotkania autorskiego Po śladach deszczu zaprezentuje swoje wiersze i obrazy.

Oprawę muzyczną zapewnią młodzi gitarzyści, uczniowie ZPSM w Przemyślu z klasy prof. Leszka Suszyckiego: Jakub Chachura, Mikołaj Bator, Kacper Kopański i Nikola Strzelec.

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona! Odbędzie się także retransmisja na kanale YouTube CK.




ANNA GOŁOJUCH z wykształcenia jest magistrem sztuki i terapeutą zajęciowym. Poezja bliska jest jej sercu od bardzo dawna, lecz pierwszy wiersz napisała dopiero w czasie studiów. Pisała wówczas jednak do szuflady, zadebiutowała 2019 r. w Programie 1 Polskiego Radia.

W sierpniu 2020 r. o swojej twórczości opowiadała w przemyskim studio Radia Fara, obecnie jej wiersze publikowane są w Wirtualnym Salonie Poetyckim Centrum Kulturalnego w Przemyślu.

Reklama

Poza poezją jej wielką pasją jest malarstwo, interesuje się także grafiką, rysunkiem oraz fotografią. Próbkę jej talentu poznamy na towarzyszącej spotkaniu wystawie, którą będzie można zwiedzać w Galerii "Stara Kręgielnia" do 14 marca 2022 r.




san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama