Reklama

Podaruj cegiełkę małym podopiecznym hospicjum. Walentynkowa jazda już w tę sobotę!

Jesteś zmotoryzowany i chcesz zrobić coś dobrego dla podopiecznych rzeszowskiego hospicjum dla dzieci? Weź udział w nieszablonowej imprezie pod hasłem „Walentynkowa Nocna Jazda dla Dzieci z Rzeszowskiego Hospicjum”. Będzie to już druga edycja wydarzenia. Zbiórka w sobotę, 12 lutego, na parkingu przy supermarkecie Intermarche w Przeworsku.

Kolejny raz z interesującą propozycją dla zmotoryzowanych z okazji zbliżających się walentynek wychodzą działacze organizacji charytatywnej „Czynimy radość pomagając” oraz zafascynowanych motoryzacją grup „Nocna Jazda Przeworsk”, „Nocna Jazda Leżajsk”.

12 lutego z Przeworska ponownie wystartuje kolumna samochodów, która przemierzy trasę Przeworsk – Leżajsk – Rzeszów, by zameldować się na mecie zlokalizowanej na parkingu przy Hali Podpromie w Rzeszowie. Cel wyprawy jest identyczny jak rok temu.

– Zależy nam na wsparciu małych podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci mieszczącego się w stolicy województwa. Chętni biorący udział w walentynkowej nocnej jeździe zobligowani będą do zakupu charytatywnych cegiełek w kwocie 10 złotych, a wszystkie zebrane w ten sposób datki zostaną przekazane na zakup najpotrzebniejszych produktów dla dzieci będących pod opieką tej placówki – mówi w imieniu organizatorów Michał Horbaczek.

Uczestnicy „II Walentynkowej Nocnej Jazdy dla Dzieci z Rzeszowskiego Hospicjum” zapraszają wszystkich zainteresowanych 12 lutego, na g. 18, na parking Intermarche w Przeworsku.

Mile widziane są wszystkie zakochane pary z Podkarpacia, które mają ochotę na nocną przejażdżkę ze szczytnym celem, a także wszyscy fani 4 kółek, którzy chcą przeżyć fajną przygodę, a przy okazji zrobić coś dobrego dla innych.

Liczy się każda sprzedana cegiełka! Te będą sprzedawane nie tylko podczas zbiórki w Przeworsku, ale także i w Leżajsku, gdzie dołączą kolejni uczestnicy, jak również na zakończeniu wydarzenia w Rzeszowie.

Więcej informacji o akcji znaleźć można pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1185933641937909.

Organizatorzy, nauczeni doświadczeniem z poprzedniego roku, będą w kontakcie z pracownikami hospicjum i otrzymają od nich wykaz najpotrzebniejszych rzeczy.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama