Jesteś zmotoryzowany i chcesz zrobić coś dobrego dla podopiecznych rzeszowskiego hospicjum dla dzieci? Weź udział w nieszablonowej imprezie pod hasłem „Walentynkowa Nocna Jazda dla Dzieci z Rzeszowskiego Hospicjum”. Będzie to już druga edycja wydarzenia. Zbiórka w sobotę, 12 lutego, na parkingu przy supermarkecie Intermarche w Przeworsku.
Kolejny raz z interesującą propozycją dla zmotoryzowanych z okazji zbliżających się walentynek wychodzą działacze organizacji charytatywnej „Czynimy radość pomagając” oraz zafascynowanych motoryzacją grup „Nocna Jazda Przeworsk”, „Nocna Jazda Leżajsk”.
12 lutego z Przeworska ponownie wystartuje kolumna samochodów, która przemierzy trasę Przeworsk – Leżajsk – Rzeszów, by zameldować się na mecie zlokalizowanej na parkingu przy Hali Podpromie w Rzeszowie. Cel wyprawy jest identyczny jak rok temu.
– Zależy nam na wsparciu małych podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci mieszczącego się w stolicy województwa. Chętni biorący udział w walentynkowej nocnej jeździe zobligowani będą do zakupu charytatywnych cegiełek w kwocie 10 złotych, a wszystkie zebrane w ten sposób datki zostaną przekazane na zakup najpotrzebniejszych produktów dla dzieci będących pod opieką tej placówki – mówi w imieniu organizatorów Michał Horbaczek.
Uczestnicy „II Walentynkowej Nocnej Jazdy dla Dzieci z Rzeszowskiego Hospicjum” zapraszają wszystkich zainteresowanych 12 lutego, na g. 18, na parking Intermarche w Przeworsku.
Mile widziane są wszystkie zakochane pary z Podkarpacia, które mają ochotę na nocną przejażdżkę ze szczytnym celem, a także wszyscy fani 4 kółek, którzy chcą przeżyć fajną przygodę, a przy okazji zrobić coś dobrego dla innych.
Liczy się każda sprzedana cegiełka! Te będą sprzedawane nie tylko podczas zbiórki w Przeworsku, ale także i w Leżajsku, gdzie dołączą kolejni uczestnicy, jak również na zakończeniu wydarzenia w Rzeszowie.
Więcej informacji o akcji znaleźć można pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1185933641937909.
Organizatorzy, nauczeni doświadczeniem z poprzedniego roku, będą w kontakcie z pracownikami hospicjum i otrzymają od nich wykaz najpotrzebniejszych rzeczy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze