Urząd Gminy w Roźwienicy wprowadził bezgotówkowe płatności. Należności podatkowe za odbiór odpadów, wodę oraz wszystkie inne opłaty można wykonać w urzędzie przy pomocy karty płatniczej lub telefonu z aplikacją banku.
Wpłat telefonem można dokonać bezpośrednio w poszczególnych referatach urzędu, bez odwiedzania kasy. Należności w kasie urzędu mogą być również realizowane w formie bezgotówkowej przy wykorzystaniu karty płatniczej. – Zdecydowaliśmy się na przystąpienie do realizowanego przez Krajową Izbę Rozliczeniową programu, aby umożliwić naszym mieszkańcom szybkie i wygodne dokonywanie płatności – podkreśla wójt Tomasz Kotliński.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Urząd Gminy Jarosław ma to rożnowianie od pół roku.....
Urząd Gminy Jarosław ma to rożnowianie od pół roku.....
Rozwiązanie, ech tak autokorekta.....