– Nie dalej jak w ubiegłym tygodniu ekipa sprzątająca myła szpitalną elewację. Niestety nie zważając kompletnie na gniazda jaskółek, które właśnie w tym miejscu stworzyły sobie lokum. I gniazda te zostały podczas mycia postrącane, mimo moich prób przekonania myjących, że takie działania są niedopuszczalne. Mamy przecież trwający wciąż okres lęgowy, kończy się w połowie października, dlatego warto, by ekipy wykonujące tego typu prace miały to na uwadze
– komentuje mieszkanka.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze