25 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce odbyła się Podkarpacka Gala Biznesu, będąca zwieńczeniem tegorocznego Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” oraz Programu „Smaczne bo Podkarpackie” 2023. Wśród ubiegających się o laury w obu plebiscytach były też firmy bezpośrednio z naszego regionu.
Podczas gali, zorganizowanej przez Centrum Promocji Biznesu, wręczono certyfikaty i wyróżnienia w Programie „Smaczne bo Podkarpackie” 2023 oraz statuetki, dyplomy i wyróżnienia dla firm uhonorowanych w Konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2023.
Jeśli chodzi o pierwszą rywalizację, w której wyłaniane są popisowe perełki kulinarne, certyfikaty otrzymało 26 produktów z Podkarpacia, natomiast w konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 18 firm otrzymało statuetki w kategoriach głównych i w nagrodach specjalnych. W konkursie w tym roku wzięły udział 123 przedsiębiorstwa z regionu.
– Gratuluję wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym. Warto swoje produkty pokazywać, swoje firmy promować w skali województwa i kraju. Życzę dalszego dynamicznego rozwoju – zwrócił się do laureatów marszałek województwa Władysław Ortyl.
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 67% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze