Reklama

Podrzucanie prywatnych śmieci do publicznych koszy

24/07/2015 07:39

-– Nie rozumiem zachowania ludzi, którzy podrzucają prywatne śmieci w siatkach czy workach do koszy, które są ustawione w mieście. Spotkałam się nawet niedawno z taką sytuacją, która miała miejsce na ulicy Jana Pawła II w Jarosławiu. Nie dziwmy się później, że kosze są zapełnione i nie mamy gdzie wyrzucać śmieci. Takie sytuacje są nie do zaakceptowania i powinno się z tym walczyć. Rozumiem, że jeżeli „domowe” śmieci wyrzucane będą do koszy przy przystankach, to policji czy straży miejskiej trudno będzie podjąć interwencję. Przypominam, że kosze uliczne nie służą do odbioru odpadów komunalnych z gospodarstw indywidualnych. Zamienianie ulic naszego miasta w jedno wielkie śmietnisko na pewno nie poprawi jego wizerunku, a co więcej, zniszczy wszystkie wysiłki, które są czynione na rzecz utrzymania czystości.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mk - niezalogowany 2015-07-24 18:44:16

    W/g Ustawy Śmieciarskiej , za odbiór śmieci , odpowiedzialne   jest miasto. Ale jeżeli  miasto  działą  / wywozi/ wspomniane śmieci raz na jakiś czas , to co można zrobić innego ? Popieram  , wyrzucajcie do śmietników miejskich , ile się zmieści . To da wiele do myślenia  tym rządzącym  cwaniaczkom. A wy się ludzie  nie bójta wójta / fragment piosenki kabaretowej/.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama