Reklama

Podwójna sygnalizacja lepiej się sprawdza

03/08/2015 11:09

– Jestem zawodowym kierowcą, wieęc często poruszam się po rożnych drogach i mam okazję obserwować zachowania innych użytkowników dwóch kółek. Zastanawia mnie więc, dlaczego jadąc z Wincentego Pola w stronę Medyki, muszę patrzeć w niebo, by dostrzec, jakie akurat mam światło. Sygnalizacja jest zawieszona nad jezdnią, a nie ma już bocznej, na wysokości wzroku, którą stosuje się w innych miejscach. Podobna sytuacja jest na ulicy Lwowskiej, koło hipermarketu. Tymczasem już obok Miejskiego Zakładu Komunikacji mamy podwójną sygnalizację: nad jezdnią i na słupku. Myślę, że takie rozwiązanie jest gwarancją bezpieczeństwa i zdecydowanie ułatwia życie kierowcom autobusów, do których sam się zaliczam.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama