Reklama

Pokazał policjantom „lewe” prawo jazdy

Dobrze wykonaną podróbką prawa jazdy wylegitymował się 31-letni mężczyzna zatrzymany do kontroli przez policjantów z przemyskiej drogówki. Wpadł najprawdopodobniej przez braki w oświetleniu pojazdu.

Kierowcę forda mundurowi zatrzymali na ul. Piłsudskiego we wtorek, 4 lutego, kilka minut po północy. Poproszony o okazanie prawa jazdy posłużył się blankietem rzekomo wydanym w Wielkiej Brytanii, ale dokument wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych okazało się, że 31-latek nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. W dodatku kontrola wykazała, że na wyposażeniu auta brakuje trójkąta ostrzegawczego i gaśnicy, poza tym samochód miał braki w oświetleniu. Jakby tego było mało,  pojazd nie miał aktualnych badań technicznych. W związku z popełnionymi wykroczeniami kierowca forda może mieć poważne kłopoty. Na razie został ukarany mandatem, a jego samochód trafił na strzeżony parking. Funkcjonariusze zatrzymali również dowód rejestracyjny pojazdu i blankiet prawa jazdy, którym posługiwał się zatrzymany. Postępowanie w powyższej sprawie prowadzi Wydział Dochodzeniowo -Śledczy KMP Przemyśl. 31-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    two - niezalogowany 2020-02-07 11:00:37

    Bohatery  jak nic.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości