Dziś na drogach naszego regionu panują trudne warunki do jazdy. Policja apeluje do kierowców o ostrożną jazdę.
Policja radzi, aby:
wzmożyć ostrożność i koncentrację zdjąć nogę z gazu, ponieważ przez śliską nawierzchnię, mgłę, śnieg widoczność spada, a droga hamowania znacznie się wydłuża dostosować prędkość do panujących warunków sprawdzić stan techniczny swojego samochodu (zmiana opon na zimowe, kontrola stanu wycieraczek, świateł oraz układu hamulcowego) piesi pamiętali o obowiązku używania odblasków
Dziś od rana policjanci na podkarpackich drogach interweniują głównie przy niegroźnych zdarzeniach. Na szczęście jeszcze nikt nie został poważnie ranny, więc funkcjonariusze proszą o bezpieczną jazdę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze