1 czerwca. Teren Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu. Dwaj policjanci podnoszą dorosłego chłopaka z wózka inwalidzkiego i sadzają na służbowy motocykl. Ubierają go w kamizelkę z napisem „policja”, a na głowę nakładają białą czapkę.
Tego dnia z okazji Dnia Dziecka gośćmi policjantów były dzieci z Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 i 2 oraz wychowankowie Ośrodka Rehabilitacyjno- Edukacyjno-Wychowawczego w Przemyślu. W ciągu kilkugodzinnej wizyty w komendzie dzieci miały okazję poznać z bliska pracę policji oraz dowiedzieć się, jak należy się zachowywać na drodze i w szkole. Na koniec dostały słodkie upominki.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy." Spytaj policjanta on Ci prawdę powie ! Spytaj policjanta On ci wskaże drogę ! '' YOUTUBE.COM - ARKA NOEGO - SPYTAJ MILICJANTA
Małe sprostowanie to nie policjanci a pracowniki Ośrodka Edukacyjno - Rehabilitacyjno - Wychowawczego, no chyba, że czegoś o nich nie wiemy
" Spytaj policjanta on Ci prawdę powie ! Spytaj policjanta On ci wskaże drogę ! '' YOUTUBE.COM - ARKA NOEGO - SPYTAJ MILICJANTA
Małe sprostowanie to nie policjanci a pracowniki Ośrodka Edukacyjno - Rehabilitacyjno - Wychowawczego, no chyba, że czegoś o nich nie wiemy