Pada deszcz ze śniegiem, więc policja apeluje, aby zachować za kierownicą szczególną ostrożność.
Ze względu na pogarszające się warunki na drogach w powiecie przemyskim, miejscowa policja apeluje o:
zachowanie bezpiecznego odstępu od aut poprzedzających. Tak by w sytuacji gwałtownego hamowanie, nie doszło do kolizji sygnalizowanie z wyprzedzeniem skrętu czy zmiany pasów – z powodu śliskiej nawierzchni wydłuża się droga hamowania zwracanie szczególnej uwagi na pieszych do pieszych: niechronieni uczestnicy ruchu drogowego mogą poprawić widoczności dzięki kamizelkom odblaskowym lub odblaskom, również w terenie zabudowanymTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze