Reklama

Policja zaprasza najmłodszych na stok narciarski

27/01/2018 20:30

Zajęcia z policjantami odbędą się w poniedziałek, 29 stycznia, o godz. 10 na przemyskim stoku narciarskim. Czekają konkursy i zabawy, w których trzeba będzie się wykazać znajomością reguł i zasad bezpieczeństwa oraz szczególną sprawnością. Do wygrania nagrody rzeczowe, m.in. kaski narciarskie i inne atrakcyjne gadżety.

Przez okres ferii zimowych w ramach akcji pn. „Bezpieczne ferie 2018” i kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” przemyscy policjanci - narciarze będą edukować młodych amatorów białego szaleństwa.

Istotnym elementem akcji będzie również konkurs plastyczny „Stok nie jest dla bałwanów”, kierowany do dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu FIS. Warunkiem uczestnictwa w konkursie będzie nadesłanie do 20 lutego 2018 r. pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych przez osobę urodzoną w roku 2002 lub później.

Na autorów najciekawszych prac konkursowych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Komendanta Głównego Policji oraz Fundację PZU. Warto podkreślić, że ubiegłosezonowy konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Wówczas do Komendy Głównej Policji wpłynęło ponad 5 tys. prac.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama