Zajęcia z policjantami odbędą się w poniedziałek, 29 stycznia, o godz. 10 na przemyskim stoku narciarskim. Czekają konkursy i zabawy, w których trzeba będzie się wykazać znajomością reguł i zasad bezpieczeństwa oraz szczególną sprawnością. Do wygrania nagrody rzeczowe, m.in. kaski narciarskie i inne atrakcyjne gadżety.
Przez okres ferii zimowych w ramach akcji pn. „Bezpieczne ferie 2018” i kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” przemyscy policjanci - narciarze będą edukować młodych amatorów białego szaleństwa.
Istotnym elementem akcji będzie również konkurs plastyczny „Stok nie jest dla bałwanów”, kierowany do dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu FIS. Warunkiem uczestnictwa w konkursie będzie nadesłanie do 20 lutego 2018 r. pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych przez osobę urodzoną w roku 2002 lub później.
Na autorów najciekawszych prac konkursowych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Komendanta Głównego Policji oraz Fundację PZU. Warto podkreślić, że ubiegłosezonowy konkurs spotkał się z ogromnym zainteresowaniem dzieci i młodzieży. Wówczas do Komendy Głównej Policji wpłynęło ponad 5 tys. prac.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze