Silnik benzynowy o pojemności 1600 cm sześc. i mocy 135 koni mechanicznych – to podstawowe parametry nowego radiowozu kia ceed, który trafił do Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.
Zakup nowego pojazdu był możliwy dzięki współpracy i wsparciu samorządów powiatu lubaczowskiego. – To dzięki zaangażowaniu władz Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, Urzędu Miasta Lubaczowa oraz wójtów gmin: Lubaczów, Oleszyce, Narol, Horyniec-Zdrój, Stary Dzików i Wielkie Oczy Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie otrzymała nowy samochód. Środki finansowe na ten cel przekazała również Komenda Główna Policji – informuje oficer prasowy KPP w Lubaczowie, sierż. sztab. Monika Tomczyszyn-Pachołek.
Nowy radiowóz wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1600 cm sześc. i mocy 135 koni mechanicznych, a także m.in. klimatyzację, kontrolę trakcji, system ABS, poduszki bezpieczeństwa oraz komplet kół zimowych. Pojazd jest wykorzystywany przez policjantów ruchu drogowego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No niesamowite . 135 koni. Cóż za potwór.
Do Przemysla dajcie nowe Kia bo te stare ledwo dysza
To jest zwykły radiowóz patrolowy więcej mu nie trzeba to samochód tej smej klasy co Golf albo Astra, które w standardzie mają nawet słabsze silniki. Do pościgów policja i tak ma 300 konne Insignie.
Nie bardzo rozumiem. Ja też mam 135 ale w dieslu. Gdzie tu rewelacja ?
300 km ciekawe która insygnia ha ha maja 2litrowe silniki na bezposrednim silnik świeczki nie warty
No niesamowite . 135 koni. Cóż za potwór.
Do Przemysla dajcie nowe Kia bo te stare ledwo dysza
Ooooo nowy Demon prędkości