W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” policjanci przypominają osobom aktywnie wypoczywającym na stokach i lodowiskach o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Wczoraj funkcjonariusze z przemyskiej komendy, przy wsparciu policjanta z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zorganizowali konkursy z nagrodami na przemyskim stoku narciarskim.
Każdy z młodych narciarzy otrzymał dekalog reguł FIS, breloczki i długopisy, a ci, którzy mieli największą wiedzę o bezpieczeństwie na stoku, otrzymali kaski narciarskie.
Istotnym elementem akcji jest również konkurs plastyczny „Stok nie jest dla bałwanów”, kierowany do dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu FIS. Aby wziąć w nim udział należy do 20 lutego 2018 r. wysłać pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych. Konkurs jest przeznaczony dla osób urodzonych w roku 2002 lub później. Na autorów najciekawszych prac konkursowych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Komendanta Głównego Policji oraz Fundację PZU.
Regulamin oraz kartę zgłoszenia do konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.policja.pl.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
brawo przemyska Policja !!!
Super akcja dla dzieciaków.
Za Nasze pieniażki takie pasozyty sie bawia