Reklama

Policjanci uczyli zasad bezpieczeństwa na stoku

07/02/2018 10:15

W ramach kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” policjanci przypominają osobom aktywnie wypoczywającym na stokach i lodowiskach o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Wczoraj funkcjonariusze z przemyskiej komendy, przy wsparciu policjanta z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie zorganizowali konkursy z nagrodami na przemyskim stoku narciarskim.

Każdy z młodych narciarzy otrzymał dekalog reguł FIS, breloczki i długopisy, a ci, którzy mieli największą wiedzę o bezpieczeństwie na stoku, otrzymali kaski narciarskie.

Istotnym elementem akcji jest również konkurs plastyczny „Stok nie jest dla bałwanów”, kierowany do dzieci i młodzieży na zilustrowanie Dekalogu FIS. Aby wziąć w nim udział należy do 20 lutego 2018 r. wysłać pracę plastyczną wykonaną dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych. Konkurs jest przeznaczony dla osób urodzonych w roku 2002 lub później. Na autorów najciekawszych prac konkursowych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Komendanta Głównego Policji oraz Fundację PZU.

Reklama

Regulamin oraz kartę zgłoszenia do konkursu można znaleźć na stronie internetowej www.policja.pl.

 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    il - niezalogowany 2018-02-07 23:41:29

    brawo przemyska Policja !!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    komis - niezalogowany 2018-02-07 23:42:06

    Super akcja dla dzieciaków.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kola - niezalogowany 2018-02-08 06:48:07

    Za Nasze pieniażki takie pasozyty sie bawia

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama