Zauważyli go w trakcie patrolu. Był wycieńczony i wystraszony. Bał się przejeżdżających samochodów.
Odnaleziony kundelek trafił w piątek pod opiekę weterynarza. Policjanci ruchu drogowego zauważyli go w trakcie patrolowania drogi krajowej nr 19. Pies leżał w rowie, był przestraszony i odwodniony.
Policjanci wezwali weterynarza, który zaopiekował się szczeniakiem.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze