Reklama

Policyjny pościg za nietrzeźwą kierującą. Ucieczkę zakończyła na słupie

Kierująca renaultem zwróciła uwagę policji, ponieważ przekroczyła dopuszczalną prędkość o 41 km/h. Zignorowała jednak sygnał do poddania się kontroli. Zamiast się zatrzymać – przyspieszyła.

Policjanci ruszyli w pościg. Kierująca podczas niebezpiecznej ucieczki z dużą prędkością przekroczyła podwójną linię ciągłą, ominęła kilka pojazdów stojących na skrzyżowaniu i przejechała na czerwonym świetle. Omal nie doprowadziła do czołowego zderzenia. W końcu na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała do rowu i uderzyła w słup energetyczny.

Mundurowi wydostali kobietę z samochodu i została zawieziona do szpitala. 42-letnia mieszkanka powiatu sanockiego miała ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności. Ale to nie koniec jej problemów, odpowie również za szereg wykroczeń popełnionych podczas ucieczki.


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Tadeusz - niezalogowany 2020-12-29 16:58:00

    Jazda tej pianej nie była tak groźna.Horror stworzyli dopiero policjanci organizujący pościg z dużą prędkościa gdzie doszło do zagrożenia życia dla postronnych czyli linia ciągła ominięcie samochodów na skrzyżowaniu,jazda na czerwonym świetle.Klasyka pościgu w stylu rosyjskim  gdzie zagrożenie dla postronnych nie ma żadnego znaczenia.A w takiej Francji pościg policyjny  w terenie zabudowanym zagrażający życiu i zdrowiu obywateli to ostre naruszenie przepisów policyjnych.To samo jest u Niemców.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Logik - niezalogowany 2020-12-29 17:28:33

    Wniosek! - Zlikwidować Policje Drogową.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    muj - niezalogowany 2020-12-30 11:25:39

    niewiem kiedy w polsce  ktos sie opamieta bo scigajac  pijanego to tak jak by dal bron szalenicowi  bo ucieka w panice nie zwazajac na nic a to takie proste zatrzymac pijanego poprostu  jechac zanim i w odpowiednim czasie go zablokowac bez narazania innych pewnie sa sytuacie wymagajacy poscigu ale nie w przypadku pijanych

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości