Reklama

Polonia Przemyśl nie zwalnia tempa. Wólczanka Stal Systems bez szans na Arenie Lublin

Dzisiejszego (23 kwietnia br.) popołudnia rozpoczęła się 26. kolejka III-ligowych spotkań. Z zespołów z naszego regionu zagrały Polonia Przemyśl i Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska.

Do maksimum grę z teoretycznie słabszymi ekipami wykorzystali piłkarze przemyskiej Polonii. W ostatnich pięciu meczach zdobyli 15 punktów, przez 450 minut nie pozwalając sobie strzelić bramki. Mają na koncie już 46 punktów i największe szanse spośród zespołów z naszego regionu na utrzymanie się w III lidze. Dzisiejszego popołudnia nie dali żadnych szans w derbowym spotkaniu Orłowi Przeworsk. Wygrali 2:0, ale byli wyjątkowo nieskuteczni. Wykorzystując choć połowę stworzonych sytuacji przeworszczanie wyjechaliby z Przemyśla ze znacznie cięższym bramkowym bagażem.
Wólczanka Stal Systems miała o wiele poważniejsze wyzwanie: mecz z liderem na Arenie Lublin. Spotkanie przy sztucznym świetle od początku było pod dyktando miejscowych, którzy długo nie mogli jednak pokonać Daniela Furtaka. Ale jak już zaczęli, to załatwili sprawę w 8 minut. Klasycznym hat-trickiem popisał się Filip Drozd, zdobywając bramki w 36., 42. i 44. min. W II połowie czwartą dołożył Rafał Król (56.) i mecz zakończył się wygraną Motoru 4:0 (3:0).
JKS 1909 Jarosław, Piast Tuczempy i Sokół Sieniawa swoje mecze rozegrają jutro, 24 kwietnia br.

Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Kazek 27. min, 2:0 Kazek  86. min.
Polonia: Krzanowski – Kocój, Suchockyj, Kuźniar, Jaroch – Skała – Tur, Kazek, Wanat – Świst, Gosa (80. Sedlaczek).
Orzeł: Kurosz – Broda, Franczyk, Jarosz, Niemczyk – Górak (69. A. Gurak), Boratyn, Guzior (80. Kyć), Stępień, Struś (75. Szela) – Czyrny.
Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte kartki: Broda i Franczyk. Widzów: 400.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kingkong - niezalogowany 2016-04-23 22:21:41

    Utrzymanie coraz bliżej!!! To byłby numer!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2016-04-24 11:04:33

    Pozbyli się toksycznego (żeby nie powiedzieć dosadniej) prezesa i odżyli.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    widz - niezalogowany 2016-04-24 14:59:16

    widzów 100, kto widział 400 to widział poczwórnie ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama