Dzisiejszego (23 kwietnia br.) popołudnia rozpoczęła się 26. kolejka III-ligowych spotkań. Z zespołów z naszego regionu zagrały Polonia Przemyśl i Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska.
Do maksimum grę z teoretycznie słabszymi ekipami wykorzystali piłkarze przemyskiej Polonii. W ostatnich pięciu meczach zdobyli 15 punktów, przez 450 minut nie pozwalając sobie strzelić bramki. Mają na koncie już 46 punktów i największe szanse spośród zespołów z naszego regionu na utrzymanie się w III lidze. Dzisiejszego popołudnia nie dali żadnych szans w derbowym spotkaniu Orłowi Przeworsk. Wygrali 2:0, ale byli wyjątkowo nieskuteczni. Wykorzystując choć połowę stworzonych sytuacji przeworszczanie wyjechaliby z Przemyśla ze znacznie cięższym bramkowym bagażem.
Wólczanka Stal Systems miała o wiele poważniejsze wyzwanie: mecz z liderem na Arenie Lublin. Spotkanie przy sztucznym świetle od początku było pod dyktando miejscowych, którzy długo nie mogli jednak pokonać Daniela Furtaka. Ale jak już zaczęli, to załatwili sprawę w 8 minut. Klasycznym hat-trickiem popisał się Filip Drozd, zdobywając bramki w 36., 42. i 44. min. W II połowie czwartą dołożył Rafał Król (56.) i mecz zakończył się wygraną Motoru 4:0 (3:0).
JKS 1909 Jarosław, Piast Tuczempy i Sokół Sieniawa swoje mecze rozegrają jutro, 24 kwietnia br.
Polonia Przemyśl – Orzeł Przeworsk 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Kazek 27. min, 2:0 Kazek 86. min.
Polonia: Krzanowski – Kocój, Suchockyj, Kuźniar, Jaroch – Skała – Tur, Kazek, Wanat – Świst, Gosa (80. Sedlaczek).
Orzeł: Kurosz – Broda, Franczyk, Jarosz, Niemczyk – Górak (69. A. Gurak), Boratyn, Guzior (80. Kyć), Stępień, Struś (75. Szela) – Czyrny.
Sędziował: Artur Szelc (Krosno). Żółte kartki: Broda i Franczyk. Widzów: 400.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Utrzymanie coraz bliżej!!! To byłby numer!
Pozbyli się toksycznego (żeby nie powiedzieć dosadniej) prezesa i odżyli.
widzów 100, kto widział 400 to widział poczwórnie ?
Utrzymanie coraz bliżej!!! To byłby numer!
Pozbyli się toksycznego (żeby nie powiedzieć dosadniej) prezesa i odżyli.
widzów 100, kto widział 400 to widział poczwórnie ?