Reklama

Polonia Przemyśl wiceliderem III ligi! Sensacja w Krośnie

Rezultaty, jakie padły w dzisiejszych (19 września br.) spotkaniach III ligi lubelsko-podkarpackiej, sprawiły, że piłkarze Polonii Przemyśl zostali wiceliderem tabeli! Niespodziankę za niespodzianką, by nie rzec sensacją, sprawia Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska. Niedawno ograła w Rzeszowie Resovię, dzisiaj ośmieszyła w Krośnie mające wielkopańskie zamiary Karpaty!

Przemyślanie wygrali dzisiaj szósty z siedmiu ostatnich meczów. Tym razem sposobu nie znalazła na nich Avia Świdnik, która przegrała na stadionie przy ulicy Sanockiej 2:1 (1:1). Bramki dla przemyślan strzelili Damian Barszczak (22. min) i Mateusz Wanat (59. min.). Podopieczni Pawła Załogi zgromadzili już 19 punktów!
Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska wcale nie przestraszyła się nasprowadzanych z całej Polski piłkarzy i wlepiła w Krośnie Karpatom trzy bramki, tracąc jedną i to w doliczonym czasie gry. Gole dla ekipy prowadzonej przez Marka Rybkiewicza strzelili: Mateusz Kocur (40.), Mateusz Podstolak (67.) i Maciej Lech (84.).
Punkty faworyzowanej Stali Rzeszów urwał na swoim boisku JKS 1909 Jarosław, remisując 2:2 (1:2). Bramki dla zespołu Michała Szymczaka strzelili Sebastian Dziedzic (6.) i Jarosław Jamrozik (90.).
Pod wodzą nowego-starego trenera Ryszarda Federkiewicza (zmienił na stanowisku Daniela Kijaka) Sokół Sieniawa wywiózł cenne punkty z Boguchwały, wygrywając po pasjonującej batalii z Izolatorem 4:3 (2:1). Dwie bramki strzelił Kacper Rak (11. i 80.), po jednej Paweł Hass (26.) i Patryk Szewc (90.).
Nie powiodło się Piastowi Tuczempy, który wystąpił w Rzeszowie w meczu z Resovią. Podopieczni Marka Strawy przegrali 0:2 (0:1).

Polonia Przemyśl – Avia Świdnik 2:1 (1:1)
Bramki: 1:0 Barszczak 22. min, 1:1 Białek 42. min (karny), 2:1 Wanat 59. min.
Polonia: Krzanowski – Kocój, Suchockyj, Kuźniar, Mikulec – Tabisz – Barszczak (66. Sedlaczek), Kazek, Wanat – Świst (66. Kalawski), Gosa (76. Jaroch).
Avia: Zawiślak – Byszewski, Grzegorczyk, Maciejewski, Szymala (44. Nowak) – Orzędowski – Bogusz (68. Wołos), Dobrowolski (46. Rowbel), Mazurek, Oziemczuk – Białek.
Sędziował: Piotr Burak (Zamość). Żółte kartki: Mikulec, Krzanowski, Wanat, Sedlaczek oraz Dobrowolski, Nowak i Orzędowski. Czerwona kartka: Oziemczuk (89. – uderzenie przeciwnika bez piłki). Widzów: 400.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Stary Kibic - niezalogowany 2015-09-19 22:24:09

    BRAWO POLONIA!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    czerupa - niezalogowany 2015-09-19 23:04:52

    Odszedł prezes małego wzrostu, niewielkiego wykształcenia i chłopcy od razu odżyli.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    x - niezalogowany 2015-09-20 07:31:54

    Polonia Pany! To napisał stary kibic z Przemyśla, kibicujący także Czuwajowi.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama