Reklama

Polonia wróciła na pozycję wicelidera. Komplety Piasta i JKS 1909. Niespodzianka Orła, pech Wiązownicy w Pilźnie

Znakomitą kolejkę mają za sobą zespoły z naszego regionu, występujące w IV lidze podkarpackiej. Żadna z nich nie przegrała, trzy wzbogaciły się o trzy punkty.

Polonia Przemyśl odniosła pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Zwycięstwo niezwykle cenne, bo odniesione na niezwykle trudnym terenie w Sanoku. Dzięki temu podopieczni Krzysztofa Łętochy wrócili na pozycję wicelidera. Było to możliwe również dzięki temu, że dwa punkty Izolatorowi odebrał w Boguchwale Orzeł Przeworsk. Zremisował 0:0.
Po raz pierwszy wygrał także JKS 1909 Jarosław, który pewnie pokonał Sokół z Kolbuszowej Dolnej 2:0. Upór, ambicja i gra do końca towarzyszyły Piastowi Tuczempy w konfrontacji ze Stalą w Gorzycach. Te przymioty pozwoliły im zgarnąć trzy punkty w końcówce meczu. Podopieczni Marka Strawy wygrali 2:3 (2:1). Pluć w brodę muszą sobie natomiast piłkarze z Wiązownicy. Prowadzili w Pilźnie już 0:3, a mimo to nie udało się dowieźć im wygranej do finalnego gwiazdka sędziego.

 

Reklama

Ekoball Stal Sanok – Polonia Przemyśl 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Wanat 29. min.
Ekoball Stal: Krzanowski – Jaklik, Lorenc, Adamiak, Wójcik (84. Gadomski) – Tabisz (16. Femin) – Baran, Suszko (64. Kuzio), Ząbkiewicz, Milczanowski (46. Pielech) – Sobolak
(75. S. Słysz).P
Polonia: Cisek – Stysiał (55. Kiełbasa), Kuźniar, Andreasik, Pelc – Błahuciak – Głuszko, Worobiej, Kazek, Sedlaczek (70. Broda) – Wanat.
Sędziował: Michał Samołyk (Stalowa Wola). Żółte kartki: Adamiak oraz Broda. Widzów: 900.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    1909 - niezalogowany 2019-03-26 11:18:33

    REMIGIUSZ!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama