Znakomitą kolejkę mają za sobą zespoły z naszego regionu, występujące w IV lidze podkarpackiej. Żadna z nich nie przegrała, trzy wzbogaciły się o trzy punkty.
Polonia Przemyśl odniosła pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Zwycięstwo niezwykle cenne, bo odniesione na niezwykle trudnym terenie w Sanoku. Dzięki temu podopieczni Krzysztofa Łętochy wrócili na pozycję wicelidera. Było to możliwe również dzięki temu, że dwa punkty Izolatorowi odebrał w Boguchwale Orzeł Przeworsk. Zremisował 0:0.
Po raz pierwszy wygrał także JKS 1909 Jarosław, który pewnie pokonał Sokół z Kolbuszowej Dolnej 2:0. Upór, ambicja i gra do końca towarzyszyły Piastowi Tuczempy w konfrontacji ze Stalą w Gorzycach. Te przymioty pozwoliły im zgarnąć trzy punkty w końcówce meczu. Podopieczni Marka Strawy wygrali 2:3 (2:1). Pluć w brodę muszą sobie natomiast piłkarze z Wiązownicy. Prowadzili w Pilźnie już 0:3, a mimo to nie udało się dowieźć im wygranej do finalnego gwiazdka sędziego.
Ekoball Stal Sanok – Polonia Przemyśl 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Wanat 29. min.
Ekoball Stal: Krzanowski – Jaklik, Lorenc, Adamiak, Wójcik (84. Gadomski) – Tabisz (16. Femin) – Baran, Suszko (64. Kuzio), Ząbkiewicz, Milczanowski (46. Pielech) – Sobolak
(75. S. Słysz).P
Polonia: Cisek – Stysiał (55. Kiełbasa), Kuźniar, Andreasik, Pelc – Błahuciak – Głuszko, Worobiej, Kazek, Sedlaczek (70. Broda) – Wanat.
Sędziował: Michał Samołyk (Stalowa Wola). Żółte kartki: Adamiak oraz Broda. Widzów: 900.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
REMIGIUSZ!!!