Dwoje polskich dzieci w wieku 3 lat trafi na leczenie do Polski. To efekt akcji medyczno-humanitarnej z udziałem polskich lekarzy do Mołdawskiej Republiki Naddniestrzańskiej.
Kilkuosobowa grupa lekarzy różnych specjalizacji przez kilka dni przebywała w Naddniestrzu, gdzie przebadała w sumie 200 naszych rodaków. Internista, lekarz rodzinny, ortopeda, rehabilitant, kardiolog i stomatolog odwiedzili wioski: Słobodę Raszków i Raszków, gdzie mieszka najwięcej naszych rodaków, a gdzie dostęp do lekarza jest ograniczony z powodu chociażby trudności komunikacyjnych.[paywall]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze