Reklama

Pomimo braku uprawnień i kilku promili alkoholu wybrał się na przejażdżkę motorowerem

04/06/2020 12:06

Do 5 lat za kratkami spędzić może niefrasobliwy 37-latek, który został przyłapany w Prałkowcach na jeździe po pijanemu bez wymaganych uprawnień.

Z informacji udostępnionych przez przemyską policję wynika, że wczoraj, 3 czerwca, przed g. 22 policjanci z drogówki zatrzymali w Prałkowcach do kontroli drogowej kierowcę motoroweru. Ponieważ podczas okazywania dokumentów wyczuli od niego woń alkoholu, postanowili poddać go badaniu na jego zawartość w organizmie. Wynik nie pozostawiał wątpliwości. Alkomat wykazał 3,21 promila. Dodatkowo obciążający okazał się fakt, że 37-latek – jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnych systemach – miał orzeczony zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydany jeszcze w 2011 r. i obowiązujący do 2022 r. Kierowca otrzymał mandat. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za kierowanie motorowerem wbrew orzeczonemu zakazowi grozi mu nawet do 5 lat więzienia.


GL
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Wacek - niezalogowany 2020-06-04 13:18:59

    A za gwałt 3 lata w zawiasach.Niech sie wreszcie Sady zastanowia nad tymi wyrokami.Pewien kierowca kiedys wjechał po pijanemu w apteke i dostał straszny wyrok 10 m-cy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    manokii_462 2020-06-05 10:49:30

    Zero sprawiedliwości 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama