Centrum Adopcyjnemu Lecznicy "Ada" potrzeba tylko 100 głosów, aby zwierzaki przez 6 miesięcy dostawały darmowe jedzenie, żwirki i sianko. Zagłosuj! Zostało tylko kilka dni, by wesprzeć podopiecznych lecznicy. Akcja trwa do końca października.

fot.Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada
Goran to tylko jeden z blisko tysiąca psów, jakie udało się ADZIE wyleczyć i przekazać do adopcji. Będzie im łatwiej, jeżeli wygrają konkurs Krakvetu i zdobędą pożywienie na 6 miesięcy. Pomożesz?
– Ktoś zgłosił nas do konkursu w Krakvecie, a my.... dopiero dzisiaj (23 bm.) się o tym dowiedzieliśmy. Choć na razie głosów jak na lekarstwo, to liczymy na was. Czy ktoś odda głos za naszą walkę? – proszą o pomoc pracownicy lecznicy.
1.Rejestracja na forum http://www.krakvet.pl/forum/index.php
2.Aktywuj link aktywacyjny (przyjdzie na maila, czasem moze wpaść do zakładki spam).
3.Zaloguj sie na http://www.krakvet.pl/forum/index.php
4.Napisz jeden post (najlepiej w wątku powitalnym)
5. Wejdź w dział "Pomoc dla schronisk", następnie w wątek "Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - październik 2016http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=19919
6. Zaznacz Adę (pozycja nr 2)
7. System poprosi o nr telefonu, aby wysłać KOD WERYFIKACYJNY. Kod przychodzi smsem SMS JEST DARMOWY
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
poszło ;)