Reklama

Pomóż Adzie zdobyć darmowe posiłki dla zwierzaków!

Centrum Adopcyjnemu Lecznicy "Ada" potrzeba tylko 100 głosów, aby zwierzaki przez 6 miesięcy dostawały darmowe jedzenie, żwirki i sianko. Zagłosuj! Zostało tylko kilka dni, by wesprzeć podopiecznych lecznicy. Akcja trwa do końca października.


fot.Centrum Adopcyjne Lecznicy Ada
Goran to tylko jeden z blisko tysiąca psów, jakie udało się ADZIE wyleczyć i przekazać do adopcji. Będzie im łatwiej, jeżeli wygrają konkurs Krakvetu i zdobędą pożywienie na 6 miesięcy. Pomożesz?

– Ktoś zgłosił nas do konkursu w Krakvecie, a my.... dopiero dzisiaj (23 bm.) się o tym dowiedzieliśmy. Choć na razie głosów jak na lekarstwo, to liczymy na was. Czy ktoś odda głos za naszą walkę? – proszą o pomoc pracownicy lecznicy.

 INSTRUKCJA GŁOSOWANIA:

1.Rejestracja na forum http://www.krakvet.pl/forum/index.php

2.Aktywuj link aktywacyjny (przyjdzie na maila, czasem moze wpaść do zakładki spam).

3.Zaloguj sie na http://www.krakvet.pl/forum/index.php

4.Napisz jeden post (najlepiej w wątku powitalnym)

5. Wejdź w dział "Pomoc dla schronisk", następnie w wątek "Głosowanie na schronisko które otrzyma pomoc - październik 2016http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=19919

6. Zaznacz Adę (pozycja nr 2)

7. System poprosi o nr telefonu, aby wysłać KOD WERYFIKACYJNY. Kod przychodzi smsem SMS JEST DARMOWY


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    qwe - niezalogowany 2016-10-25 14:02:46

    poszło ;)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama