Dzisiaj, 24 bm. rozpoczęły się konsultacje społeczne nowego rozkładu jazdy pociągów PKP Intercity na sezon 2016/2017. Do 5 marca br. każdy może zgłosić swoją propozycję, wypełniając specjalny formularz on-line.
PKP Intercity w trakcie prac nad nowym rozkładem jazdy, który będzie obowiązywał od 11 grudnia 2016 roku, chce poznać opinie i preferencje pasażerów. W tym celu przewoźnik przygotował na swojej stronie internetowej (pod linkiem http://rozkladjazdy.badanie.net/) specjalną ankietę[paywall], w ramach której każdy może zgłosić swoje sugestie czy pomysły. Propozycje mogą odnosić się np. do godzin czy terminów kursowania pociągów. Ważne jest, aby bazować na obecnie obowiązującym rozkładzie jazdy.
– Zmieniamy się nie tylko wprowadzając atrakcyjne czasy przejazdu czy komfortowe pociągi. Chcemy także lepiej dopasowywać rozkłady jazdy do oczekiwań pasażerów. Już dziś nasza oferta na wielu liniach jest coraz bogatsza. Pracując nad nową siatką połączeń, korzystamy ze sprawdzonego narzędzia, konsultacji społecznych. Nawet najdrobniejsza wskazówka może być dla nas bardzo cenna - mówi Jacek Leonkiewicz, prezes zarządu PKP Intercity.
Formularz będzie aktywny do 5 marca br. W miarę możliwości, po uzgodnieniach z zarządcą infrastruktury (PKP PLK) oraz Ministerstwem Infrastruktury i Budownictwa, nadesłane propozycje zostaną uwzględnione w rozkładzie jazdy, który zostanie wprowadzony w grudniu br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Ja mam im podsunąć pomysł jak mają ułożyć rozkład jazdy? A za co te kutafony biorą kasę? Żenada jakaś, tumany nie wiedzą jak ułożyć rozkład jazdy! Ja pierdolę!
Ja mam im podsunąć pomysł jak mają ułożyć rozkład jazdy? A za co te kutafony biorą kasę? Żenada jakaś, tumany nie wiedzą jak ułożyć rozkład jazdy! Ja pierdolę!