Reklama

Pomóż świętemu Mikołajowi!

Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu – już po raz szósty organizuje „Bajeczne Mikołajki” w przemyskim szpitalu wojewódzkim.

Święty Mikołaj zagości na Oddziale Chorób Dziecięcych Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu 7 grudnia br. – Zwracamy się do wszystkich państwa o pomoc w zbiórce: zabawek, bajek, książek, materiałów szkolnych oraz słodyczy, które wypełnią przygotowywane dla dzieci paczki oraz będą nagrodami w konkursach i zabawach. W imieniu chorych dzieci za udzieloną pomoc serdecznie dziękujemy! – apeluje prezes zarządu TPPiR Bogusława Pieczyńska.
Zbiórka mikołajowych darów prowadzona jest w biurze towarzystwa w poniedziałki, od g. 11.30 do 13.00 oraz w środy, od g. 16 do 17.30. Potrwa do 4 grudnia br. Zapraszamy do wsparcia tej cennej inicjatywy!


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama