Przemyskie Centrum Wolontariatu – sekcja Towarzystwa Przyjaciół Przemyśla i Regionu – już po raz szósty organizuje „Bajeczne Mikołajki” w przemyskim szpitalu wojewódzkim.
Święty Mikołaj zagości na Oddziale Chorób Dziecięcych Wojewódzkiego Szpitala im. św. Ojca Pio w Przemyślu 7 grudnia br. – Zwracamy się do wszystkich państwa o pomoc w zbiórce: zabawek, bajek, książek, materiałów szkolnych oraz słodyczy, które wypełnią przygotowywane dla dzieci paczki oraz będą nagrodami w konkursach i zabawach. W imieniu chorych dzieci za udzieloną pomoc serdecznie dziękujemy! – apeluje prezes zarządu TPPiR Bogusława Pieczyńska.
Zbiórka mikołajowych darów prowadzona jest w biurze towarzystwa w poniedziałki, od g. 11.30 do 13.00 oraz w środy, od g. 16 do 17.30. Potrwa do 4 grudnia br. Zapraszamy do wsparcia tej cennej inicjatywy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze