„Chcemy, aby każdy z naszych zwierzaków godnie przetrwał zimę, a ze względu na nasze położenie zimy bywają u nas bardzo ciężkie” – brzmi fragment apelu szefowej Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach, zamieszczonego na portalu zrzutka.pl. Placówka prosi o finansową pomoc w zakupie nowych, solidnych ocieplanych bud dla swoich czworonożnych podopiecznych.
By wesprzeć wspomniany cel, wystarczy wejść pod link https://zrzutka.pl/kemjsx i tam dokonać wpłaty. Już udało się uzbierać ponad 9 tys. zł z całej potrzebnej kwoty.
– W takim miejscu jak schronisko budy trzeba w zasadzie wymieniać co 2 – 3 lata, ponieważ[paywall] szybko się zużywają. Staramy się to sukcesywnie robić – zaznacza J. Puchalska-Tracz. Dodaje też, że w momencie napływu do schroniska zwierząt z Ukrainy placówkę wsparło zaprzyjaźnione Stowarzyszenie „Kudłate serce”, które sfinansowało zakup około 40 bud. Jednak to nadal mało. – W tej chwili mieszka u nas 130 psów. Każdemu z nich chcemy zapewnić odpowiednie warunki – dodaje kierownik placówki w Orzechowcach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze