Reklama

Ponad 96 tys. zł w jarosławskim sztabie WOŚP

17/01/2018 11:39

– Wynik tegorocznej zbiórki to 96 tys. 111 zł 21 gr. To o 111 zł więcej niż w tamtym roku. Dziękujemy – meldował w poniedziałkową noc jarosławski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Jest to bardzo dobry wynik i trudno będzie go utrzymać. Cieszy ofiarność, ale trudno się nam równać z bogatszymi regionami w Polsce – podsumowuje Teresa Krasnowska, szefowa sztabu.

W tegorocznym finale kwestowała ponad setka wolontariuszy. Można ich było spotkać w całym powiecie. Przygotowano też wiele różnorodnych atrakcji. Były: biegi, seanse filmowe, kąpiel morsów na jarosławskim Rynku, zabawy dla dzieci i aukcje. Towarzyszące finałowi wydarzenia rozpoczęły się już w piątek, 12 stycznia. Grających razem z Orkiestrą można było spotkać w miejskiej bibliotece, Miejskim Ośrodku Kultury i hali sportowej uczelni. Byli w wielu różnych miejscach, a finał zakończono tradycyjnym „Światełkiem do nieba”.

Reklama


fot.https://www.facebook.com/wosp.jaroslaw/?fref=ts
erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama