– Wynik tegorocznej zbiórki to 96 tys. 111 zł 21 gr. To o 111 zł więcej niż w tamtym roku. Dziękujemy – meldował w poniedziałkową noc jarosławski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
– Jest to bardzo dobry wynik i trudno będzie go utrzymać. Cieszy ofiarność, ale trudno się nam równać z bogatszymi regionami w Polsce – podsumowuje Teresa Krasnowska, szefowa sztabu.
W tegorocznym finale kwestowała ponad setka wolontariuszy. Można ich było spotkać w całym powiecie. Przygotowano też wiele różnorodnych atrakcji. Były: biegi, seanse filmowe, kąpiel morsów na jarosławskim Rynku, zabawy dla dzieci i aukcje. Towarzyszące finałowi wydarzenia rozpoczęły się już w piątek, 12 stycznia. Grających razem z Orkiestrą można było spotkać w miejskiej bibliotece, Miejskim Ośrodku Kultury i hali sportowej uczelni. Byli w wielu różnych miejscach, a finał zakończono tradycyjnym „Światełkiem do nieba”.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze