Przewodniczący partii Porozumienie w powiecie lubaczowskim odniósł się do spekulacji na temat przystąpienia burmistrza Krzysztofa Szpyta do tej partii.
O tym, że w Lubaczowie pojawiły się pogłoski, że Krzysztof Szpyt ma wystartować w przyszłorocznych wyborach z listy Prawa i Sprawiedliwości napisaliśmy tydzień temu. Według niektórych plotek burmistrz wstąpił w szeregi Porozumienia – nowej partii Jarosława Gowina.
Sam K. Szpyt nie chciał komentować tych rewelacji. Przyznał jedynie, że nie należy już do Platformy Obywatelskiej i obecnie jest bezpartyjny.
– Chciałbym zdementować pogłoski na temat przystąpienia do partii Porozumienie pana Krzysztofa Szpyta. Nie widzimy dla niego miejsca w naszych szeregach i nie zamierzamy go popierać – oświadczył Marek Górski, przewodniczący partii Porozumienie w powiecie lubaczowskim.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze