Reklama

Porozumienie bez burmistrza

09/12/2017 17:07

Przewodniczący partii Porozumienie w powiecie lubaczowskim odniósł się do spekulacji na temat przystąpienia burmistrza Krzysztofa Szpyta do tej partii.

O tym, że w Lubaczowie pojawiły się pogłoski, że Krzysztof Szpyt ma wystartować w przyszłorocznych wyborach z listy Prawa i Sprawiedliwości napisaliśmy tydzień temu. Według niektórych plotek burmistrz wstąpił w szeregi Porozumienia – nowej partii Jarosława Gowina.

Sam K. Szpyt nie chciał komentować tych rewelacji. Przyznał jedynie, że nie należy już do Platformy Obywatelskiej i obecnie jest bezpartyjny.

– Chciałbym zdementować pogłoski na temat przystąpienia do partii Porozumienie pana Krzysztofa Szpyta. Nie widzimy dla niego miejsca w naszych szeregach i nie zamierzamy go popierać – oświadczył Marek Górski, przewodniczący partii Porozumienie w powiecie lubaczowskim.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama