Mężczyzna spowodował kolizję, później uciekał przed policjantami.
Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed północą. Na jednej z przemyskich stacji paliw kierujący seatem mężczyzna najechał na zaparkowane osobowe audi, po czym odjechał z miejsca zdarzenia.
– Policjanci powidomieni o całej sytuacji przez kierowcę audi, ustalili właściciela seata i pojechali do miejsca jego zamieszkania. Po drodze zauważyli poszukiwany samochód i chcąc go skontrolować dali kierowcy sygnał do zatrzymania. Jednak kierujący seatem przyspieszył i zaczął uciekać – informuje podkom. Bogusława Sebastianka, oficer prasowy KMP w Przemyślu.
Po kilku minutach funkcjonariusze zatrzymali seata. Kierował nim 33-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego. Okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.
33-latek odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za niestosowanie się do policyjnych poleceń oraz za spowodowanie kolizji drogowej.
Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat oraz utrata prawa jazdy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Można wiedzieć co to za model seata był?
Można wiedzieć co to za model seata był?