– Panie Marszałku młodzież, która od pół roku wykonywała zadania i przygotowywała się do tego ważnego dla nich wydarzenia nie takiej lekcji oczekiwała! Nie to obiecywał parlament tym młodym osobom – uważa poseł Wojciech Bakun z Kukiz ’15 w reakcji na odwołaną przez marszałka Marka Kuchcińskiego Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży.
W interpelacji skierowanej do marszałka przemyski parlamentarzysta pyta „jakie to ważne kwestie organizacyjne przyczyniły się do[paywall] wyżej wymienionej decyzji?. Przypomina, że „jeszcze w dniach 12-13 maja powołani (zwycięzcy konkursu) posłowie Sejmu Dzieci i Młodzieży wypełniali swoje obowiązki m.in. w gmachu Sejmu RP, uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych oraz posiedzeniach komisji”. Poseł Kukiz ’15 w imieniu bezpośrednio zainteresowanych nalega na zrewidowanie stanowiska marszałka w temacie zaplanowanego na 1 czerwca br., a odwołanego posiedzenia.
„Panie Marszałku proszę o niefundowanie dzieciom takiej lekcji, zarówno laureaci konkursu jak i osoby kandydujące do Sejmu Dzieci i Młodzieży poświęcili swój czas i wykonali ogromną pracę przy wykonywaniu zadań rekrutacyjnych” – napisał Wojciech Bakun.
Informacja o anulowaniu Sejmu Dzieci i Młodzieży ukazała się 17 bm. na stronie Sejmu RP.
„Z przyczyn niezależnych od Kancelarii Sejmu, mając na względzie kwestie organizacyjne oraz bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w budynkach sejmowych, z przykrością informujemy, że podjęto decyzję o przełożeniu posiedzenia SDiM, planowanego na 1 czerwca, na wrzesień 2018 r. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy. Kancelaria Sejmu będzie informować mailowo wszystkich uczestników sesji SDiM o dalszych szczegółach” – napisano.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Panie Posle Bakun Bardzo dobrze Pana oceniałem,ale ostatnio walczy Pan tylko o "swoje" czyli nic nie robic i nikomu sie ninarazic.Brak decyzji startu w wyborach Prezydenta Przemysla to zwykłe wyrachowanie i tchórzostwo.Skonczy sie Panu poselstwo i razem z komunistą Rzasą bedzie Pan opowiadał co chcieliście zrobić dobrego dla Mieszkańców .
He, he PISoBOLSZEWICKA przystawka i jej obkurczenie.
Jesteście dumni z Honorowego obywatela?
Panie "kogo" decyzji o starcie jeszcze nie podjąłem, ale nie wynika to z "walki o swoje" tylko o rzetelne przeanalizowanie sytuacji miasta i możliwości zmian w nowych powyborczych realiach. Nie traktowałbym Prezydenta jako jednoosobowego zbawcy, raczej jako osobę która nakreśli kierunki zmian i zbuduje sprawny zespół wprowadzający te zmiany. Taki zespół sukcesywnie budujemy. Duże znaczenie ma również skład Rady Miejskiej i jej przychylność do zaproponowanych zmian.
Zapraszam do swojego biura internetowy bohaterze...
A ja zapraszam do wzięcia się do roboty , nawet antsystemowców. http://orka.sejm.gov.pl/rozlicz8.nsf/lista/2016019/$File/2016ryczalt_019.pdf?OpenElement
W trosce o demokrację : https://sdim.sejm.gov.pl/
Jeżeli czegoś nie zrozumiał Pan z rozliczenia ryczałtu na biuro to również zapraszam po wyjaśnienia do biura.
A może Ja skorzystam z wizyty w Biurze Pana Posła. A czy są u Pana porady prawne można skorzystać ? I kiedy można Pana spotkać w Biurze ? Czy ma Pan Biuro jeszcze gdzies oprócz Przemyśla ?
Porady prawne są udzielane w co drugą sobotę przez współpracującego z biurem prawnika. W biurze można mnie spotkać codziennie w dniach, w których jestem w Przemyślu (najlepiej kontaktować się z biurem i umówić wizytę dla pewnosci). Oprócz Przemyśla moje biura funkcjonują w Jarosławiu, Krośnie, Sanoku, a także wspólna filia w Gliwicach.
Panie Wojtku zwracam się do Pana z prośbą o wystartowanie jednak w wyborach. Uważam (i to nie tylko moje zdanie), że jest Pan dobrym kandydatem na urząd prezydenta miasta. Jak pomyślę sobie, że p. Choma albo p. Hamryszczak wystartują to przepraszam, ale robi mi się niedobrze i uważam KAŻDEGO, który poprze lub zagłosuje na powyższych Panów za nie mającego na uwadze dobra miasta, dobra własnej rodziny itp.(chyba, że pochodzi się z dobrej zmiany). Wymienieni Panowie nic nie zrobili dla rozwoju miasta Przemyśla. Wszędzie pokazują się jedynie do zdjęcia i w 1-wszej ławce kościoła na przeróżnych rocznicach, niektórzy to nawet biegaczami zostali - o tempora o mores !
Choma nie startuje w wyborach. Za to będzie Bal :D
Myślę, że by startować w wyborach na Prezydenta Miasta trzeba mieć wiedzę, doświadczenie i wykształcenie.Może więc trochę pokory.
Choma ma wystarczające wykształcenie nawet te dodatkowe zdobyte na SB do kapowania
Panie Pośle, z tym typem o nicku "hasler" nie ma sensu prowadzenie jakiejkolwiek dyskusji. To typowy troll i hejter, niestety w Przemyślu mamy takich więcej.
Panie Posle Bakun Bardzo dobrze Pana oceniałem,ale ostatnio walczy Pan tylko o "swoje" czyli nic nie robic i nikomu sie ninarazic.Brak decyzji startu w wyborach Prezydenta Przemysla to zwykłe wyrachowanie i tchórzostwo.Skonczy sie Panu poselstwo i razem z komunistą Rzasą bedzie Pan opowiadał co chcieliście zrobić dobrego dla Mieszkańców .
He, he PISoBOLSZEWICKA przystawka i jej obkurczenie.
Jesteście dumni z Honorowego obywatela?