Reklama

Poseł Bakun oburzony decyzją marszałka Kuchcińskiego

21/05/2018 19:00

– Panie Marszałku młodzież, która od pół roku wykonywała zadania i przygotowywała się do tego ważnego dla nich wydarzenia nie takiej lekcji oczekiwała! Nie to obiecywał parlament tym młodym osobom – uważa poseł Wojciech Bakun z Kukiz ’15 w reakcji na odwołaną przez marszałka Marka Kuchcińskiego Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży.

W interpelacji skierowanej do marszałka przemyski parlamentarzysta pyta „jakie to ważne kwestie organizacyjne przyczyniły się do[paywall] wyżej wymienionej decyzji?. Przypomina, że „jeszcze w dniach 12-13 maja powołani (zwycięzcy konkursu) posłowie Sejmu Dzieci i Młodzieży wypełniali swoje obowiązki m.in. w gmachu Sejmu RP, uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych oraz posiedzeniach komisji”. Poseł Kukiz ’15 w imieniu bezpośrednio zainteresowanych nalega na zrewidowanie stanowiska marszałka w temacie zaplanowanego na 1 czerwca br., a odwołanego posiedzenia.

„Panie Marszałku proszę o niefundowanie dzieciom takiej lekcji, zarówno laureaci konkursu jak i osoby kandydujące do Sejmu Dzieci i Młodzieży poświęcili swój czas i wykonali ogromną pracę przy wykonywaniu zadań rekrutacyjnych” – napisał Wojciech Bakun.

Reklama

Informacja o anulowaniu Sejmu Dzieci i Młodzieży ukazała się 17 bm. na stronie Sejmu RP.

„Z przyczyn niezależnych od Kancelarii Sejmu, mając na względzie kwestie organizacyjne oraz bezpieczeństwo wszystkich osób przebywających w budynkach sejmowych, z przykrością informujemy, że podjęto decyzję o przełożeniu posiedzenia SDiM, planowanego na 1 czerwca, na wrzesień 2018 r. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy. Kancelaria Sejmu będzie informować mailowo wszystkich uczestników sesji SDiM o dalszych szczegółach” – napisano.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kogo - niezalogowany 2018-05-21 19:10:16

    Panie Posle Bakun Bardzo dobrze Pana oceniałem,ale ostatnio walczy Pan tylko o "swoje" czyli nic nie robic i nikomu sie ninarazic.Brak decyzji startu w wyborach Prezydenta Przemysla to zwykłe wyrachowanie i tchórzostwo.Skonczy sie Panu  poselstwo i razem z komunistą Rzasą bedzie Pan opowiadał co chcieliście zrobić dobrego dla Mieszkańców .

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-05-21 19:37:03

    He, he PISoBOLSZEWICKA przystawka i jej obkurczenie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zal - niezalogowany 2018-05-21 20:49:41

    Jesteście dumni z Honorowego obywatela?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama