Reklama

Poseł Wojciech Bakun nie chce kandydować na prezydenta

06/05/2018 11:00

W połowie kwietnia w Kolegium Wschodnim Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu odbyło się spotkanie z posłem na Sejm RP Wojciechem Bakunem, który odwiedził uczelnię na zaproszenie Koła Naukowego Młodych Dyplomatów.

Poseł W. Bakun poruszył m.in. kwestię ordynacji wyborczej oraz reform sądownictwa, a także[paywall] rozwoju sfery turystycznej. Przy okazji ustosunkował się do pogłosek na temat startu w wyborach na urząd prezydenta miasta Przemyśla. Wspomniał również o swojej pracy w ławach sejmowych, komisjach, jak i spotkaniach z innymi przemyskimi posłami, do których doszło tylko jeden raz, na początku jego kadencji.

Przedstawił swoje pomysły na uczynienie z Przemyśla miasta bardziej atrakcyjnego dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Wyraził ponadto opinię, że w ciągu najbliższych 10 lat miasto nie będzie się rozwijało.

– Nigdy nie sięgniemy wielkiego przemysłu, ponieważ nie mamy pracowników dla wielkiego biznesu – mówił. Najbardziej kontrowersyjną informacją okazało się stwierdzenie polityka, że odpuszcza sobie tę kadencję i nie będzie kandydować na prezydenta miasta w zbliżających się wyborach, ponieważ – jak sam stwierdził – nie chciałby zaszkodzić miastu. Dodał, że zależy mu na tym, żeby urząd ten objęła osoba otwarta na rozmowę i bezpartyjna. Na koniec spotkania Wojciech Bakun zachęcił wszystkich do działań na rzecz  Przemyśla. – Nigdy nie jest tak źle, żeby lepiej nie było – podsumował.


Denis Pisecki Elżbieta Zagajewska
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pro. - niezalogowany 2018-05-06 12:09:18

    Bo poseł Bakun woli siedzieć sobie spokojnie w ławach sejmowych niczym się nie przejmując niż przepychać się z radą w ratuszu.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    gość 2018-05-06 12:32:41

    a cóż ciekawego studentom ,członkom Koła Naukowego mógł powiedzieć pan poseł,

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2018-05-06 12:41:08

    Och, boje się czy ta metropolia to przeżyje.Jacy zapraszający taki i zaproszony.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości