Policja odnalazła prawie 500 sztuk amunicji, zapalnik i pocisk moździerzowy. Właściciel zbioru tłumaczył jego posiadanie swoim zainteresowaniem militariami.

17 maja podczas przeszukania domu 44-letniego mężczyzny i należących do niego pomieszczeń gospodarczych, potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia funkcjonariuszy, jakoby mężczyzna przechowywał tam amunicję bez pozwolenia. Zabezpieczyli oni niemalże 500 sztuk różnego typu amunicji, wykrywacz metali, zapalnik i pocisk moździerzowy. Policja musiała ewakuować mieszkańców tego zabudowania. O pomoc poproszono Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji.
Kolekcjoner tych znalezisk został zatrzymany. Może usłyszeć zarzut posiadania amunicji bez zezwolenia. Grozi za to kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy nawet do 8 lat.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze