W Urzędzie Miasta w Lubaczowie komendant powiatowy lubaczowskiej policji mł. insp. Grzegorz Błaszczyk spotkał się z 17-latkami, którym podziękowano za to, że kilka dni wcześniej uratowały człowieka.
Młode kobiety, przechodząc ulicą Wyszyńskiego, zauważyły leżącego w wodzie mężczyznę, który mimo usilnych prób, nie mógł się z niej wydostać. Wtedy bez wahania pospieszyły na ratunek, wyciągnęły go z rowu i powiadomiły służby.
Policjanci ustalili, że mężczyzna, będąc nietrzeźwym, stracił równowagę, przewrócił się i wpadł do rowu.
Burmistrz i komendant podkreślili, postawa 17-latek tym bardziej godna jest pochwały gdyż, pomimo że wtedy w pobliżu byli dorośli, tylko one zareagowały.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co nam jeszcze pozostało wartościowego w naszym kraju to młodzież.To Ona jest wrażliwa uczynna sympatyczna .Jednym słowem posiadająca wszystkie cechy dobrego człowieka.Niestety nie można tego powiedzieć o starszych wychowanych na kanonach podziału i nienawiści szerzonych tak przez kościół jak też niektóre organizacje polityczne.Tutaj znależć godnego człowieka to ze świecą trzeba szukać
A POsraj się a nie daj się lewacki hejterze
Już dawno się osrales i go...no zalega ci w głowie zamiast opuścić to innym otworem!
Co nam jeszcze pozostało wartościowego w naszym kraju to młodzież.To Ona jest wrażliwa uczynna sympatyczna .Jednym słowem posiadająca wszystkie cechy dobrego człowieka.Niestety nie można tego powiedzieć o starszych wychowanych na kanonach podziału i nienawiści szerzonych tak przez kościół jak też niektóre organizacje polityczne.Tutaj znależć godnego człowieka to ze świecą trzeba szukać
A POsraj się a nie daj się lewacki hejterze
Już dawno się osrales i go...no zalega ci w głowie zamiast opuścić to innym otworem!