W archikatedrze wystąpił w sobotę, 26 stycznia, zespół Mała Armia Janosika – największa góralska kapela na Podhalu. Jej występ towarzyszył poświęceniu figury Anioła Stróża Polski.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.DZIĘKUJEMY!!! A ANIOŁ STRÓŻ NIECH CZUWA NAD NAMI!!!
Przemyśl- miasto bez przyszłości.Powoli rusza "spirala śmierci"czyli wszystko co negatywne już mamy.Gołym okiem widoczna już utrata przez miasto funkcji społeczno-gospodarczej.Edukacja jaka istniała jest likwidowana a tam gdzie likwidacja niemożliwa jest coraz bardziej ograniczana i to nie tylko socjalnie.Brakuje przedszkoli,żłobków a nawet brak jest polityki mieszkaniowej dla młodych.Żadnych perspektyw dla młodych ani nawet propozycji.Na szczęście dla dzieci jeszcze opłaca się organizować jasełka czy też uroczystości kościelne z kolejnym pomniczkiem w tle.Ale ta branża u nas ma sie wyjątkowo dobrze.Ci co wyjechali nawet na krótko zobaczyli ,że gdzie indziej nawet w Polsce można żyć inaczej i lepiej z perspektywami na przyszłość.Jak wszyscy młodzi wyjada to kto będzie pracował.Nie ma pracy to i nie ma pieniędzy dla miasta.Koło się zamyka.
DZIĘKUJEMY!!! A ANIOŁ STRÓŻ NIECH CZUWA NAD NAMI!!!
Przemyśl- miasto bez przyszłości.Powoli rusza "spirala śmierci"czyli wszystko co negatywne już mamy.Gołym okiem widoczna już utrata przez miasto funkcji społeczno-gospodarczej.Edukacja jaka istniała jest likwidowana a tam gdzie likwidacja niemożliwa jest coraz bardziej ograniczana i to nie tylko socjalnie.Brakuje przedszkoli,żłobków a nawet brak jest polityki mieszkaniowej dla młodych.Żadnych perspektyw dla młodych ani nawet propozycji.Na szczęście dla dzieci jeszcze opłaca się organizować jasełka czy też uroczystości kościelne z kolejnym pomniczkiem w tle.Ale ta branża u nas ma sie wyjątkowo dobrze.Ci co wyjechali nawet na krótko zobaczyli ,że gdzie indziej nawet w Polsce można żyć inaczej i lepiej z perspektywami na przyszłość.Jak wszyscy młodzi wyjada to kto będzie pracował.Nie ma pracy to i nie ma pieniędzy dla miasta.Koło się zamyka.