Od wczoraj w gminie Radymno trwają poszukiwania zaginionej kobiety. 86-latka ze Skołoszowa wyszła z domu w godzinach popołudniowych i do tej pory nie wróciła.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wstyd, że redaktor wszystkie służby wymienia z dużej a Straż Graniczna pisze z małej. Dla wiadomości redaktora Straż Graniczna to nazwa własna tak samo jak Policja, jak i inne służby w tym kraju.
W naszym kraju , kolego.Z pozostałą resztą notki pełna zgoda
Bardzo mało informacji w tej sprawie ,od wczoraj trwają poszukiwania. Nie podano opisu poszukiwanej .
Tak właśnie zero szczegół tylko tyle że szukają kobiety..... Mogli chociaż napisać jak wygląda i w co była ubrana ułatwiło by to poszukiwania. A tak w ogóle wiadomo już coś czy się znalazła? Od wczoraj już trochę czasu upłynęło
Szukają tej kobiety przy pomocy drona ? ! A gdzie psy tropiące ?! Jeżeli weszła w pole kukurydzy to jak szukanie igły w stogu siana a pól kukurydzy jest bardzo wiele . Chyba że oczekują do późnej jesieni aż znajdzie Ją kombajnista choć w tym przypadku może być za późno. Kobieta biedna zagubiona ,bez pożywienia i niewiadomo czy coś pod tym kożuchem miała ubranego . Opieszałość służby poszukującej jest bardzo dziwna. Przez pierwsze dni bodajże dwa coś się działo a teraz cisza no chyba czekają aż sama do nich przyjdzie . Może by tak zebrać ludzi z wioski którzy interesują się bardzo życiem innych i niech włączą się w poszukiwania zaginionej co przyniesienie jakieś efekty pracy z którą nie mogą dać sobie rady strażacy i policja
Zaginiona została odnaleziona, niestety martwa.
Wstyd, że redaktor wszystkie służby wymienia z dużej a Straż Graniczna pisze z małej. Dla wiadomości redaktora Straż Graniczna to nazwa własna tak samo jak Policja, jak i inne służby w tym kraju.
W naszym kraju , kolego.Z pozostałą resztą notki pełna zgoda
Bardzo mało informacji w tej sprawie ,od wczoraj trwają poszukiwania. Nie podano opisu poszukiwanej .