Reklama

Pot na skroniach, odciski i dobra zabawa

Już za kilkanaście dni szlaki Roztocza Południowego przemierzą uczestnicy I Rajdu Pieszego Promującego Honorowe Krwiodawstwo pod hasłem „Spacerkiem po Zdrowie”.

Za wspomnianą inicjatywą stoi Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju. Rajd z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy zaplanowany jest na sobotę, 1 lipca. – Będziemy pieszo przemierzać szlaki Roztocza Południowego na dwóch trasach: krótkiej – do Kaplicy na Wodzie w Nowinach Horynieckich i z powrotem do Parku Zdrojowego w Horyńcu-Zdroju oraz długiej – z Parku do Kaplicy na Wodzie i dalej, przez lasy, do Brusna, gdzie zjemy posiłek z kuchni polowej, a jeśli wystarczy sił, to udamy się do Podemszczyzny i z powrotem do Parku w Horyńcu-Zdroju. Kto posiada kijki nordic walking, może je zabrać. Przy okazji przeszkolimy z techniki prawidłowego marszu – opowiada o zamierzeniu prezes SHDK „Ratownik” Janusz Rawski.

Zapisy chętnych prowadzone będą od godziny 9 do godziny 10 w dniu rajdu w Parku Zdrojowym w Horyńcu-Zdroju. Wpisowe wynosi 30 zł. Liczba uczestników jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji u organizatorów pod numerem tel. 690131317 bądź adresem e-mail: shdk.ratownik@gmail.com

Reklama

Finałem rajdu będzie uroczyste wręczenie odznaczeń „Zasłużony HDK” oraz podsumowanie  imprezy w amfiteatrze Parku Zdrojowego.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama