Wczoraj (23.10) około godziny 19 w Rokietnicy doszło do potrącenia pieszego.
Ustalono, że 59-letni pieszy zszedł nagle z chodnika wprost pod samochód. Pieszy nie potrzebował pomocy medycznej. Po zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że kierowca opla astra 65-letni mieszkaniec Rzeszowa był trzeźwy. Badanie pieszego, mieszkańca gminy Rokietnica wykazało 2,9 promila alkoholu w organizmie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze