Do zdarzenia doszło 15 bm., na rondzie im. I. Tokarczuka przy ul. Zamkowej w Jarosławiu.
Policjanci wstępnie ustalili, że kierująca toyotą yaris 49-letnia mieszkanka gminy Laszki straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na chodnik, gdzie potrąciła 26-letniego pieszego.
Pokrzywdzony pieszy trafił do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
Jarosławscy policjanci prowadzą czynności wyjaśniające.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie mów nic.
Tam piesi zdarzają się rzadko. I koleś i kobieta mieli po prostu pecha
Jeśli ktoś zna poszkodowanego, proszę o kontakt.Pomogę uzyskać wysokie odszkodowanie.email bezplatna-pomoc-prawna@poczta.pl
To tak, jakby małpie dać brzytwe....
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie mów nic.
Tam piesi zdarzają się rzadko. I koleś i kobieta mieli po prostu pecha